(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Zsanett17 Dátum: 2009-03-11 21:30:14
Zsuzsi! Esküvőt el tudsz intézni? Vagy lehetetlen? Mi kell hozzá?
Zsanett17 Dátum: 2009-03-11 18:33:22
Szia Edina! Milyen a felszereltsége az 5-fős apartmannak és mennyire zajos éjszaka? Előre is köszi!
Dátum: 2009-03-10 10:52:11
sziasztok Most vagyok ezen az oldalon elöszőr, és nem igazodom ki. Tudna valaki segiteni hogy mikor, hová, menyiért lehet menni. Segitségeteket elöre is köszönöm smile
Molnárné T. Edina Dátum: 2009-03-09 10:10:21
Kedves Grandtouristák! Tavaly jún.27-júl.3 között laktunk az Elektra 2. emeletén. Minda a szállásról mind Zsuzsáról csak legekben beszélhetek. Jártunk Zantén, Tossában, Porecsben, mind remek szállás és nagyszerű idegenvezetők, de az aranyérmet tőlünk Zsuzsi és az Elektra kapta. Bármilyen kérdésetekre szívesen válaszolok, tanácsolok, mesélek. Zsanett! Ha az Elektra 1 emeletéről beszélünk, akkor az 5. ágy pont ugyanakkora, mint a másik négy. Kedves "Grandzsuzsikorfu" Zsuzsi! Ezúton kívánok szép nyarat, erőt, egészséget, sok kedves vendéget, kevés problémát és újra elrebegném hálás köszönetem, hogy amikor ráültem a férjem szemüvegére és az nem bírta ki 6. hónapos várandós testem teljes súlyát, Te segítettél Rodában optikust keresni, aki 5 euróért 1 óra alatt megcsinálta a létfontosságú ókulárét. Minden jót mindenkinek, üdvözlettel: Edina
Nagy Valéria Dátum: 2009-03-07 08:46:18
Bocsi, jún 26 ra gondoltam.