Kedves Grandtouristák!
Tavaly jún.27-júl.3 között laktunk az Elektra 2. emeletén. Minda a szállásról mind Zsuzsáról csak legekben beszélhetek. Jártunk Zantén, Tossában, Porecsben, mind remek szállás és nagyszerű idegenvezetők, de az aranyérmet tőlünk Zsuzsi és az Elektra kapta. Bármilyen kérdésetekre szívesen válaszolok, tanácsolok, mesélek. Zsanett! Ha az Elektra 1 emeletéről beszélünk, akkor az 5. ágy pont ugyanakkora, mint a másik négy.
Kedves "Grandzsuzsikorfu" Zsuzsi! Ezúton kívánok szép nyarat, erőt, egészséget, sok kedves vendéget, kevés problémát és újra elrebegném hálás köszönetem, hogy amikor ráültem a férjem szemüvegére és az nem bírta ki 6. hónapos várandós testem teljes súlyát, Te segítettél Rodában optikust keresni, aki 5 euróért 1 óra alatt megcsinálta a létfontosságú ókulárét. Minden jót mindenkinek, üdvözlettel: Edina