Sziasztok!
Mi augusztus 29-én megyünk nyaralni Sidariba! Haveri társasággal! Először megyünk Görögországba, így nem tudom, hogy milyen várható költségek várnak még ott ránk!
Utazási irodába a Nikos poolt foglaltuk le! Nem tudom, hogy ott majd kérnek-e valami plusz költséget, mint pl előbb említett 50 euró, azt tudom, hogy a kompra biztos kell ott fizeti 16 eurót! De ezen kívül várhat ,még ránk más kifizetni váló is?! Aki tud kérem válaszoljon!
Köszönöm.