(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Zsanett17 Dátum: 2009-03-05 18:58:43
Nagy Valéria írta ekkor: 2009-03-05 14:45:45
Sziasztok! Az idén jún. 26.án indulunk Sidariba busszal, az Elektrában foglaltunk szállást nem vagyok tisztában a tengerparti felárral.Ez már benne van az árban,vagy helyszínen kell fizetni?
Szia Vali! A tengerparti felárat pluszba kell fizetni ,nekünk 3990ft/fő volt.Csak a pótágyasnak nem kellett fizetni.10% a felár a teljes összegnek.
Nagy Valéria Dátum: 2009-03-05 14:45:45
Sziasztok! Az idén jún. 26.án indulunk Sidariba busszal, az Elektrában foglaltunk szállást nem vagyok tisztában a tengerparti felárral.Ez már benne van az árban,vagy helyszínen kell fizetni?
Zsanett17 Dátum: 2009-03-04 22:09:19
Tudja valaki hogy a buszok egyenesen Korfura mennek vagy a Paráliára is bemegy letenni utasokat?Olvastam hogy volt ilyen más utazási irodánál és így később értek ki.
katica Dátum: 2009-02-25 13:33:43
Sziasztok! Szept. 19-től tervezzük, hogy két hétre elmegyünk nyaralni Korfura. Tudjátok, hogy tavaly ebben az időben milyen volt az időjárás,illetve a víz hőmérséklete, lehet-e még benne fürdeni?
V. Bence Dátum: 2009-02-23 12:27:34
Sziasztok! Mi augusztus 29-én megyünk nyaralni Sidariba! Haveri társasággal! Először megyünk Görögországba, így nem tudom, hogy milyen várható költségek várnak még ott ránk! Utazási irodába a Nikos poolt foglaltuk le! Nem tudom, hogy ott majd kérnek-e valami plusz költséget, mint pl előbb említett 50 euró, azt tudom, hogy a kompra biztos kell ott fizeti 16 eurót! De ezen kívül várhat ,még ránk más kifizetni váló is?! Aki tud kérem válaszoljon! Köszönöm.