(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Nagy Valéria Dátum: 2009-03-07 08:45:14
Köszi akkor már biztos kifizettük.Jön valaki 26.án (a busz indul ekkor)az Elektrába?
Zsanett17 Dátum: 2009-03-06 19:38:32
Nagy Valéria írta ekkor: 2009-03-06 08:05:30
Köszönöm az információ,és hol kell fizetni a tengerparti felárat?
Nekünk beleszámítoták az árba.E-mailen kűldték vissza miután on-line lefoglaltam.Mikor lefoglalod a 40%-kal akkor már benne van a felár is.
Zsanett17 Dátum: 2009-03-06 19:38:10
Nagy Valéria írta ekkor: 2009-03-06 08:05:30
Köszönöm az információ,és hol kell fizetni a tengerparti felárat?
Nekünk beleszámítoták az árba.E-mailen kűldték vissza miután on-line lefoglaltam.Mikor lefoglalod a 40%-kal akkor már benne van a felár is.
Nagy Valéria Dátum: 2009-03-06 08:05:30
Köszönöm az információ,és hol kell fizetni a tengerparti felárat?
Zsanett17 Dátum: 2009-03-05 21:06:16
Én azt szeretném kérdezni hogy a pótágy az milyen ágy?Kisebb mint a többi?Bocs a hülye kérdésért...