(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Horváth Sarolta Dátum: 2009-02-13 00:20:55
Sziasztok! Július közepén szeretnék nyaralni Sidarin. Valaki tudna nekem segíteni, hogy melyik apartman jobb az Elektra vagy a Katerina? Esetleg ha volt vki vmelyik apartmanban, akkor ajánlhatna szobát is smile . Valamint arra lennék még kíváncsi, hogy milyen ott az éjszakai élet és h nyüzsgős város-e Sidari. Remélem valaki gyorsan válaszol, mert elfogynak a jó helyek smile . Előre is köszönöm!!!!
Zsanett17 Dátum: 2009-02-08 14:02:03
Igen,nekünk kellett is fizetni felárat mert mi a főépületben leszünk,3990ft/fő,de csak 4 főre számolták az 5-ik nek csak a buszt kell fizetni.
Tarnócziné Faragó Márta Dátum: 2009-02-08 10:32:56
Szia!Nekünk az utazási irodában mondták, hogy az Elektránál valami miatt felárat kell fizetni, de a kisháznál nem mert arra direkt rákérdeztem, szerintem az utazási irodában mindent elmondanak, erre külön kérdezzetek rá, mert nem mindegy mennyi pénzzel indul neki az ember. 50 euro meg nem kevés.
Zsanett17 Dátum: 2009-02-07 22:07:08
Tarnócziné Faragó Márta írta ekkor: 2009-02-07 16:34:33
Szia! Igen mi 4-en 2 gyerekkel megyünk 13-20-ig az Elekrta apartmanba a tengerparti kisházba, Debrecenből.
Akkor ti foglaltátok le a kis házat,mi is azt néztük ki.De mi 5 en megyünk az kicsi is lett volna.Olvastam a prospektusban hogy szoktak kérni a kulcs átvételekor kauciót az esetleges károkért ami apartmanonként 50 euró.De írták hogy külön jelzik ha van ilyen.Jó lenne tudni hogy az Elekránál van-e ilyen.
Tarnócziné Faragó Márta Dátum: 2009-02-07 16:34:33
Zsanett17 írta ekkor: 2009-02-07 14:07:14
Sziasztok! Jön valaki juni 13-20-ig az elektra apartmanba?
Szia! Igen mi 4-en 2 gyerekkel megyünk 13-20-ig az Elekrta apartmanba a tengerparti kisházba, Debrecenből.