Sziasztok!
Július közepén szeretnék nyaralni Sidarin.
Valaki tudna nekem segíteni, hogy melyik apartman jobb az Elektra vagy a Katerina? Esetleg ha volt vki vmelyik apartmanban, akkor ajánlhatna szobát is

. Valamint arra lennék még kíváncsi, hogy milyen ott az éjszakai élet és h nyüzsgős város-e Sidari.
Remélem valaki gyorsan válaszol, mert elfogynak a jó helyek

. Előre is köszönöm!!!!