(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Anett Dátum: 2015-08-10 20:19:52
Dobrosi Ferenc írta ekkor: 2015-08-10 15:30:53
Kedves Ági! Először is köszönöm szépen a korábbi a reagálást a gyereküléssel kapcsolatban! Viszont szükségünk lesz még az Ön segítsésgre! Aug.22-én érkezünk Sidariba repülővel ottani idő szerint reggel 07.00-kor! Kb.08.00-kor a transzfer kitesz minket a nagyparkolóban Sidariban mert a Katerina apartmanban szállunk meg! A szobákat csak később lehet elfoglalni ezért annyi lenne a kérésünk ha megoldható , hogy ideiglenesen a csomagjainkat berakjuk valahová!? Válaszát előre is megköszönve, Üdv: Dobrosi Ferenc
Kedves Ferenc, segítene, hogy a reptérről milyen busz transzfer van Sidariba, milyen sűrűn jár és mennyibe kerül? köszönöm
Sólya Nándor Dátum: 2015-08-10 18:09:56
Nagy Mária írta ekkor: 2015-08-10 17:40:13
Kedves Nándi ! Ha már harmadszorra jársz Korfun, bizonyára voltál az Albán fakultatívon, nem írnál nekem arról, ha kedves és időd volna. Az is érdekelne, hogy véleményed szerint szeptember vége fele /19-től-26-ig/ nem bizonytalan már az időjárás, s inkább jellemzőbb a borús, esős idő?? Tudom, hogy ezt tutira nem lehet megmondani, de a tapasztalás is irányadó lehet a döntésben, hogy inkább délebbre érdemesebb menni ekkor már. Köszönöm. Mária
Kedves Mária!Igen már harmadszorra megyünk vissza.Sok fel jártunk már Görögországban....sorolhatnám,de itt nem akarom.Amúgy az Albán fakultatívon sajnos még nem voltam.Azt tudom,hogy angolnyelvű idegenvezetés van.Szükséges hozzá az útlevél is.Tavaly valahogy 65-70 euró/ fő volt ha jól emlékszem rá.Ez nem biztos.De az időjárást megjósolni nem lehet előre.Szerintem szeptember közepe vége felé már bejátszhat egy-két nap borúsabb idő.De tudni kell,hogy Korfun más a borús nap mint itthon.Ott esik az eső 1-2 órát és ugyanolyan meleg van utána mint elötte.A víz pedig szerintem simán jó lesz fürdésre.Nekünk eddig Korfu volt az etalon és ezért jövünk vissza 3-szorra.Érdemes elmenni a Paxos-Antipaxosra is.....mondjuk én inkább mennék oda mint Butrintibe /Albánia/,de ez az én véleményem csak.Érdemes átmenni a naplementét megnézni a Sunset-Beach-re délután és este inni egy koktélt a lemenő nap fényében.Érdemes kimennia Drastis-fokra is mert olyan csodálatos,hogy az elmondhatatlan.Nekünk különleges dolgoban volt részünk,mert nem a szárazföldön mentünk ki oda,hanem béreltünk vizibiciglit és a tengeren.Fürdeni a Drastison csodálatos.Tükörtiszta a víz.De.....két főnek nem ajánlom,mert az Apotripiti-Beach után van vagy 2 kilóméterre,tehát van mit tekerni, 4 főnek már meg lehet ezt a túrát csinálni.Szükséges hozzá a 3 óra bérlésidő..Meg a hullámokkal is meg kell küzdeni.A látvány kárpótol,mert amíg mások fentről ácsingóznak addig mi lent fürödtünk ott ...Viszont az Apotripiti-beach-et ki ne hagyják.....az kifelé van Sidariból a Drastis-fok felé.....gyalog kb:15-20 perc séta.Nem tudom,hogy jártak-e már Paleokastritsa-ban.....ha nem akkor azt sem szabad kihagyni....valami csodálatos,és fel kell menni a Bellavista kávézóba ahonnan varázslatos látvány terül elénk.Szóval ennyit dióhéjban.....kellemes nyaralást.Üdv
Klára Dátum: 2015-08-10 17:47:02
Enit Ses írta ekkor: 2015-08-07 13:53:40
Sziasztok! Mi augusztus 27.-én indulunk Korfura. Későn reagáltunk és már nem volt szabad hely csak a Sofoklis B-épületébe. Erről sok rosszat és jót is hallottunk már. Érdekelne a konyha felszereltsége, az ajtókon van-e szunyogháló és ehhez hasonló dolgok. Mit javasoltok mit vigyünk magunkkal feltételnül..... Válaszaitokat előre is köszönöm. Üdv. Enit
Szia! Bocsi,hogy belekotyogok,de erre én is kíváncsi lennék. Mi pont benneteket fogunk váltani,mert 4-én indulunk. smile Ha nem lenne túl nagy kérés,akkor esetleg majd írnál egy rövid véleményt,hogy mire is készüljünk? smile Előre is köszönöm és nagyon jó időt és jó nyaralást nektek! smile
Nagy Mária Dátum: 2015-08-10 17:40:13
Sólya Nándor írta ekkor: 2015-08-10 11:59:30
Kedves Grand Korfu Ági! Szeretném megkérdezni,hogy a Motor/Quad bérlés árai miként alakulnak Sidariban?Aug.20-i turnussal érkeznénk immár harmadszorra és nem utoljára eképpen nem véletlenül.Szeretnénk idén körbemotorozni a szigetet.A Sofoklis apartmannban lesz a szállásunk ahogyan tavaly is volt.Szerintem zseniális helyen van.Az erkélyeinek a kilátása pedig a legszebb mert közvetlenül a strandra néznek.Igaz van elötte egy sportpálya,de az nem zavaró.Nos, az apartmanntól kb:30-40m-re van egy kölcsönző ahonnan tavaly béreltünk quadot és egész jó áron volt.Most 2 napra szeretnénk motort bérelni ezért szükségünk lenne az infora.Előre is köszönöm önnek.Üdvözlettel:Sólya Nándor
Kedves Nándi ! Ha már harmadszorra jársz Korfun, bizonyára voltál az Albán fakultatívon, nem írnál nekem arról, ha kedves és időd volna. Az is érdekelne, hogy véleményed szerint szeptember vége fele /19-től-26-ig/ nem bizonytalan már az időjárás, s inkább jellemzőbb a borús, esős idő?? Tudom, hogy ezt tutira nem lehet megmondani, de a tapasztalás is irányadó lehet a döntésben, hogy inkább délebbre érdemesebb menni ekkor már. Köszönöm. Mária
Dobrosi Ferenc Dátum: 2015-08-10 15:30:53
Kedves Ági! Először is köszönöm szépen a korábbi a reagálást a gyereküléssel kapcsolatban! Viszont szükségünk lesz még az Ön segítsésgre! Aug.22-én érkezünk Sidariba repülővel ottani idő szerint reggel 07.00-kor! Kb.08.00-kor a transzfer kitesz minket a nagyparkolóban Sidariban mert a Katerina apartmanban szállunk meg! A szobákat csak később lehet elfoglalni ezért annyi lenne a kérésünk ha megoldható , hogy ideiglenesen a csomagjainkat berakjuk valahová!? Válaszát előre is megköszönve, Üdv: Dobrosi Ferenc