Szia, jó buli szokott lenni egy külföldi esküvő...pl. mikor mi Tossa de Marban is tartottunk egyet a helyi gyerekek rögtön énekeltek nekünk spanyolul a parton, meg a várban mindenhol előreengedtek...meg fotózkodtak velünk...még hátha felnéz ide Dia is. Kecskeméten csatlakozunk majd be a csoporthoz. Ti?
Mi még nem vettünk részt ilyen esküvőn, de mindig is szerettem volna. :) Úgyhogy most nagyon örülök a lehetőségnek! :) Mi Békéscsabán fogunk felszállni majd. Szóval Szegeden találkozunk veletek. :) Már olyanok vagyunk,mint a gyerekek karácsony előtt! Számoljuk a napokat visszafele!