(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Grand ÁGI Dátum: 2015-06-16 15:30:22
Kiss-Molnár Edina írta ekkor: 2015-06-15 15:00:04
Kedves Ági, Szeretnék neked privátban írni, egy kéréssel fordulok hozzád... Kérhetek elérhetőséget? köszönettel, Kiss-Molnár Edina
Kedves Edina! [email protected] e-mail címre írj, várom leveledet.
Máté Ildikó Dátum: 2015-06-16 09:53:51
Máté Ildikó írta ekkor: 2015-06-08 14:55:56
Kedves Ági! Köszönöm a tájékoztatást, nagyon jól hangzik ez az új program. Még egy kérdésem lenne. Három éve voltunk Sidariban félpanziós ellátással. Most is gondolkodunk rajta, de akkor a vacsoránál nagyon lassú volt a kiszolgálás és 19 órától lehetett csak vacsorázni. Azóta rugalmasabbak lettek az étteremben? Előre is köszönöm a választ! Üdv.: Ildikó
Kedves Ági! Tudnál segíteni az előző kérdésemben a félpanzióval kapcsolatban? Köszönettel: Ildikó
Kiss-Molnár Edina Dátum: 2015-06-15 15:00:04
Kedves Ági, Szeretnék neked privátban írni, egy kéréssel fordulok hozzád... Kérhetek elérhetőséget? köszönettel, Kiss-Molnár Edina
Szekeres Tímea Dátum: 2015-06-12 23:22:53
Grand ÁGI írta ekkor: 2015-06-12 14:10:12
Kedves Szekeres Tímea! Sidariból Korfu városába kell a zöld KTEL-es távolsági busszal bemennetek, és innen tovább helyi busszal tudtok közlekedni a városban, vagy Benitses felé menő busszal tudtok menni, innen gyalog fel de helyi busz közvetlenül a Sissy kastélyhoz nem megy. Szeretettel várunk Sidariban!
Kedves Grand Korfu Ági! Köszönöm szépen a választ, illetve a segítséget! Üdvüzlettel: Timi
Grand ÁGI Dátum: 2015-06-12 14:34:12
Zsila Florian írta ekkor: 2015-06-12 07:10:17
Szeretnék érdeklődni nászutas ajánlatuk van-e ha igen mit takar. Választ előre is köszönöm
Kedves Zsila Florian! Nincs nászutas ajánlatunk az apartmanjainkban.