Valóban visszaolvashatott volna a fórumozó pár sort, azonban nem hiszem, hogy ennyire cinikusnak kellene lenni? Ez a fórum, nem azért jött létre, hogy segítsünk egymásnak a tapasztalatcserével, vagy bármilyen birtokunkban levő infóval?
Igaz, ezért lenne ez a fórum, de amikor ennyire bagatel, ezerszer megválaszolt kérdést tesznek fel, amire simán kapna választ, ha kis időt szánna rá és visszaolvasna, akkor ez az érzés jön részemről. A kérdező nem veszi a fáradtságot, hogy pár oldalt visszaolvasson, de akik válaszolnak, azok írják le akárhányadszor is, mert ő lusta. Ez a véleményem. Illetve magamból indulok ki: ha én utazom valahová, akkor sok-sok órát töltök azzal, hogy információt gyűjtök és tényleg csak azt kérdezem meg, amire nem kaptam választ.