Augusztus 14-től leszünk a Lena Apartmanban (2 fő felnőtt). Szeretnék információt az apartmanról, a tulajdonosról (?) és az elhelyezés körülményeiről. Van kint telepített idegenvezető és ha igen hol? Jó tanácsokat és figyelem felhívásokat ha kérhetem.
Köszönöm válaszát előre is.
Sziasztok!
Ezt a kérdést egyszer én is feltettem - kivétel a tulajdonosról való infó kérés -, és a topikos társaink ezt válaszolták: "Nem gondolod, hogy most már késő?" Ha lefoglaltad úgy sincs más választásod, mint odamenni, és jól érezni magad, a nyaralásodat úgy is Te alakítod, maximum tudsz hozzátenni, vagy elvenni az ilyen infókkal, de én úgy gondolom, ha Te jól akarod magad érezni a családoddal, akkor az úgy is lesz! Kellemes nyaralást nektek!