(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Erdős Szilvia Dátum: 2015-06-05 16:26:18
Grand ÁGI írta ekkor: 2015-06-05 12:41:34
Kedves Szilvi! Hétfőn (túljelentkezés esetén meg pénteken) van a BBQ hajókirándulás. Kedden görög est. Szerda "hegyi falu-naplemente" Csütörtökön szigettúra (túljelentkezés esetén szerdán is) A hét több napján indul Paxos-Antipaxos, Albánia, és a Csúszdapark..szeretettel várunk Sidariban! smile
Júújj, köszönöm a gyors választ! Augusztus végén érkezünk és már alig várjuk! smile
Máté Ildikó Dátum: 2015-06-05 14:36:39
Kedves Ági! Érdeklődni szeretnék, hogy a fakultatív programok keretében a shopping Korfu esti program is indul? Melyik faluban van a "hegyi falu-naplemente"? Előre is köszönöm a válaszát. Üdv.: Ildikó
Sinka Viktória Dátum: 2015-06-05 14:02:52
Kedves Ági ! Úgy látom hogy a kerékpár bérlésre előre megkaptam a válasz az árra vonatkozóan:-) viszont az lenne a kérdésem, hogy ha több napra béreljük akkor van e kedvezmény, illetve ha igen akkor ez csak az egymást követő napokra érvényes e? köszönöm előre is a választ! Üdv Viki
Grand ÁGI Dátum: 2015-06-05 12:41:34
Erdős Szilvia írta ekkor: 2015-06-05 11:01:18
Kedves Grand Korfu Ági! Azt szeretném megkérdezni, hogy azt lehet-e előre tudni, hogy az oldalon feltüntetett fakultatív programok mely napokon lesz/vannak? Így tudnánk előre is kalkulálni a programjainkat. Köszönöm a segítséget! Üdv: Szilvi smile
Kedves Szilvi! Hétfőn (túljelentkezés esetén meg pénteken) van a BBQ hajókirándulás. Kedden görög est. Szerda "hegyi falu-naplemente" Csütörtökön szigettúra (túljelentkezés esetén szerdán is) A hét több napján indul Paxos-Antipaxos, Albánia, és a Csúszdapark..szeretettel várunk Sidariban! smile
Dobrosi Ferenc Dátum: 2015-06-05 12:39:07
Kedves Ági! A párommal és kislányunkkal aug.22-én utazunk Sidari-ba és azután érdeklődöm hogy az autóbérlésnél van-e lehetőség gyerekülést igényelni? A kislányunk akkor 17hónapos lesz....tehát ennek megfelelő gyerekülésre lenne szükségünk majd! Már többször jártunk itt veletek nem ismeretlen a környék és autót is töbször béreltünk már de ez valahogy sosem ragadta meg a figyelmemet hogy kínálnak-e opcióként gyerekülést! Válaszodat előre is megköszönve, Üdv: Feri