Kedves Sólya Sándor! Az előszezoni árak a következőek: Gyros pitában 2, 20-2,50 között. Gyros tál 4,5-5 euró. Alfa sör 4 doboz 3.90 cent, Mythos 4 doboz 4,20 cent. Az éttermi árak változóak általánosan elmondható, hogy a mousaka, gemista, pastició 6-8 euró adagja 6-8 euró között van. Görög saláta, pikantiki, marouli saláták 4-6 euró között, tzatziki 3-4 euró között. Kenyér 40 dkg-os 0,80-1,30 között van, tej 1,20-1,90 között 3,8%-os , a dobozos feta sajt 4-7 euróig 25 dkg-os. Az üdítők Coca-Cola , fanta stb...1,5 literes 2-2,40 között, a literes gyümülcslevek, 1,50-1,90 között vannak. Palackos víz zsugorfóliás 6x1,5 literes kiszerelés 1,20-1,80. A boltban lévő zöldségek ára itt is szezon függő, magyar áraknak megfelelő. A gyümölcsárak elég magasak, most itt a cseresznye fél kiló 4-5 euró között mozog. Természetesen a nagy szupermarketekben az Elin benzinkút mellettiekben jelentősen alacsonyabb árak vannak, érdemes itt vásárolni. Pl:A víz 0,98-1,30 között, a gyümölcslevek 0,85-1,50 között stb... Szerettettel várjuk Önöket Sidariban, annak külön örülünk hogy ennyire belopta a sziget a szívükbe magát, hogy harmadszorra is visszatérnek.
Kedves Ági!Köszönöm önnek a tájékoztatást ezekről és azt hiszem elmondható,hogy ezek az árak általánosan nem igen változtak a tavalyi és tavaly elötti árakhoz képest.Itthon sem olcsóbbak a dolgok sokkal, sajnos.Hát igen mi már harmadszorra megyünk vissza Korfura,mert nekünk a többi mellett ahol eddig jártunk Korfu adta a legtöbb és legszebb élményeket.De természetesen minden hely nagyon szép és jó volt, ahol eddig jártunk.Reméljük,Apotripiti Beach még mindíg ugyanolyan csodálatos mint volt,mert ott szeretnénk a legtöbbet fürdeni amellett,hogy ha tehetjük és engedi az időjárás /hullámzás miatt/ minden nap be szeretnénk úszni a C'anal-ba.Még egy kérésem lenne önhöz,hogy a robogó bérlések árait meg tettszene-e írni nekem.Előre is köszönöm a tájékoztatást.Már alig várjuk,hogy indulhassunk.Üdvözlettel.