Kedves Krisztina! Tavaly voltunk ebben az apartmanban. Tiszta és kellően tágas is hogy kényelmes legyen. A konyhai felszereltség is rendben volt, mindenből 2-2 db, igaz mi csak a reggeli elkészítéséhez használtuk. A tengert tényleg lehet látni az erkélyről, ami kimondottan nagy. Bár nap közben mivel lent voltunk a strandon nem igazán használtuk, este pedig a szúnyogok miatt nem tudtunk kiülni. Mivel az egyetlen főút közelében van, ezért esténként igen hangos volt a részeg ordibáló angolok miatt. Elmondható, hogy kimondottan sok angol turista jár ide, akik eléggé felsőbbrendűnek képzelik magukat, hogy a viselkedésükkel okozzanak kellemetlen élményeket is. Ez lesz az első utad Görögbe? Korfu-Sidari?
Köszönöm szépen a választ. Nekem igen, de a barátnőmmel fogok menni, és Ő már volt nagyon sok helyen Görögországban. Viszont lehet akkor nem ragaszkodom a tenger látványához, egy csendesebb apartmannak jobban
örülnék. Krisztina