(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Czakó Tímea Dátum: 2015-01-19 20:55:18
Kedves Ildikó! Köszöntelek a Görög ország imádók lehetséges táborában. Kérlek szépen olvasd vissza a tavaly nyári bejegyzéseket, és reméljük, hogy jövőre más üdülő terepen is vissza várhatunk. "egy Görög országot imádó utazó turista vagyok"
Hegyi Ildikó Dátum: 2015-01-19 18:56:01
Sziasztok! Még sosem voltunk Görögbe, most megyünk először. Érdeklődni szeretnék, hogy milyen Korfu-Sidariba a tengerpart? kell e vinnünk fürdőpapucsot? van-e tengeri sün? Köszönöm! :)
Polacsek Krisztina Dátum: 2015-01-19 08:17:13
Czakó Tímea írta ekkor: 2015-01-16 13:35:14
Kedves Krisztina! Tavaly voltunk ebben az apartmanban. Tiszta és kellően tágas is hogy kényelmes legyen. A konyhai felszereltség is rendben volt, mindenből 2-2 db, igaz mi csak a reggeli elkészítéséhez használtuk. A tengert tényleg lehet látni az erkélyről, ami kimondottan nagy. Bár nap közben mivel lent voltunk a strandon nem igazán használtuk, este pedig a szúnyogok miatt nem tudtunk kiülni. Mivel az egyetlen főút közelében van, ezért esténként igen hangos volt a részeg ordibáló angolok miatt. Elmondható, hogy kimondottan sok angol turista jár ide, akik eléggé felsőbbrendűnek képzelik magukat, hogy a viselkedésükkel okozzanak kellemetlen élményeket is. Ez lesz az első utad Görögbe? Korfu-Sidari?
Köszönöm szépen a választ. Nekem igen, de a barátnőmmel fogok menni, és Ő már volt nagyon sok helyen Görögországban. Viszont lehet akkor nem ragaszkodom a tenger látványához, egy csendesebb apartmannak jobban örülnék. Krisztina
Czakó Tímea Dátum: 2015-01-16 13:35:14
Kedves Krisztina! Tavaly voltunk ebben az apartmanban. Tiszta és kellően tágas is hogy kényelmes legyen. A konyhai felszereltség is rendben volt, mindenből 2-2 db, igaz mi csak a reggeli elkészítéséhez használtuk. A tengert tényleg lehet látni az erkélyről, ami kimondottan nagy. Bár nap közben mivel lent voltunk a strandon nem igazán használtuk, este pedig a szúnyogok miatt nem tudtunk kiülni. Mivel az egyetlen főút közelében van, ezért esténként igen hangos volt a részeg ordibáló angolok miatt. Elmondható, hogy kimondottan sok angol turista jár ide, akik eléggé felsőbbrendűnek képzelik magukat, hogy a viselkedésükkel okozzanak kellemetlen élményeket is. Ez lesz az első utad Görögbe? Korfu-Sidari?
Polacsek Krisztina Dátum: 2015-01-16 11:18:40
Sziasztok Fórumozók! A Korfu - Sidariban található Sofoklis apartman érdekelne. Minden amit érdemes róla tudni, aki szált már meg ott! Ahogy néztem ez az egy olyan apartman, ahonnan talán lehet kicsit rálátni a tengerre. Milyenek a szobák? Felszereltség? Meg volt elégedve aki ott járt??? Köszönöm szépen előre is !!! Üdv.: Krisztina