(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Máté Ildikó Dátum: 2015-01-13 15:39:20
írta ekkor: 2008-04-14 13:00:22
Kedves Reni! A Katerina minden apartmanjában fel vannak újítva a fürdőszobák, viszont egyik szoba sem néz a tengerre, a ház nem közvetlenül a tengerpart mellett épült, mint például az Elektra egyik kisháza. Ilyen szempontok alapján teljesen mindegy melyiket választjátok. Az emeletek szempontjából a földszint csak annyival jobb választás, hogy kevesebbet kell lépcsőznötök. Képeinken látható az első emeletre vezető lépcsősor. Egyébként a Katerina esetében a földszint inkább "magas" földszint, ez is látható a képeken. Remélem, ezek az információk segítenek majd a döntésben! Üdvözlettel: Zsuzsa
Sziasztok! A félpanziós ellátásról tudtok valami infót? Megéri, milyen az étterem? előre is köszönöm! Üdv.: Ildikó
Pető Dávid Dátum: 2015-01-13 12:37:20
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy volt-e valaki a Plastiras apartmanban? A két légterűben? Nagyon fontos lenne! Köszönöm!
Magda Sándor Dátum: 2015-01-06 16:41:23
Sziasztok! Nagyon úgy tűnik hogy az idén már újra a jó öreg Drachmával fizetünk majd Görögországban a Gyrosért....
Czakó Tímea Dátum: 2015-01-06 16:13:24
Kedves Dávid! Ha vissza olvasod a tavaly nyári beírásokat, élményeket, a kompdíjon kívül sok más hasznos információhoz is hozzá tudsz még jutni az utazással kapcsolatosan, csak rá kellene szánni egy kis időt.
Illés Dávid Dátum: 2015-01-06 15:33:46
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy aki egyénileg utazik korfura, mennyibe kerül a kompdij? (Auto,/fő)? Köszönöm