Kedves Reni! A Katerina minden apartmanjában fel vannak újítva a fürdőszobák, viszont egyik szoba sem néz a tengerre, a ház nem közvetlenül a tengerpart mellett épült, mint például az Elektra
egyik kisháza. Ilyen szempontok alapján teljesen mindegy melyiket választjátok. Az emeletek szempontjából a földszint csak annyival jobb választás, hogy kevesebbet kell lépcsőznötök. Képeinken látható az első emeletre vezető lépcsősor. Egyébként a Katerina esetében a földszint
inkább "magas" földszint, ez is látható a képeken. Remélem, ezek az információk segítenek majd a döntésben! Üdvözlettel: Zsuzsa
Sziasztok! A félpanziós ellátásról tudtok valami infót? Megéri, milyen az étterem? előre is köszönöm! Üdv.: Ildikó