Szia! Mi tavaly voltunk ott, két gyerkőccel, szuper volt! Klímát nem is kellett használnunk (július eleje), minden tiszta volt, tágas, külön a konyha. A medencét pedig csak az ott elszállásolt 16 vendég használta. Szúnyogháló csak a konyha és fürdő ablakon nem volt, oda érdemes vinni itthonról öntapadósat. Ha van kérdésed, szívesen válaszolunk!
Szia! Annyi érdekelne még, hogy a két szoba mennyire különálló? Van mindkettőn ajtó? Egy közös helyiségből közelíthető meg mind a kettő?
Válaszodat köszönöm!