Szia Sándor!
Emlékszem rád.Örülök,hogy valaki felnézett ide.Én fel-felnézek hetente 1-szer.SAjnos voltak akiknek ez az oldal túl jó volt és nem nagyon tettszett,hogy van egy kellemes kis csapat akik szeretik Görögországot.Mi is tervezgetünk már.Lehet 2-3 célpont is van,de még az is elképzelhető,hogy viszamegyünk az első nyaralási célpontunkra.Minden lehetséges.Néztük Kafalóniát,Tolót,Thassos szigetét, akár újra Sidari is szóba jöhet,de Neoi Pori is.Még nem tudjuk.Majd az idő eldönti és persze az anyagiak is.Van sok munkám az otthonunkkkal kapcsolatban is amit el szeretnék végezni,mint a külső tatarozás.Ez pedig sok-sok pénzt emészt fel.Tehát az időre és a lehetőségekre van most bízva minden.De ami biztos,hogy előfoglalás nem lesz....majd inkább ami marad vagy a last minut.Sajnos igen Karpathos egy gyöngyszem,de az ára eléggé magas.Azért az árért már éppen el lehet érni akár Egyiptomot is.De ne add fel.....ki tudja mit hoz a jövő.Nektek is jó tervezgetést és ha még nincs is itt,de Kellemes Ünnepeket kívánok nektek előre is.Üdv:Nándi
Szia Nándi! Ne gondolj a búval,

,megyünk Kefalóniára

. És Boldog Karácsonyt.........

,Mindenkinek!!!