Szia Nándi ! Vissza látogattam én is az oldalra örülök ,hogy olvashattam az írásod sajnálom én is az oldal szétesését jó volt beszélgetni borongós napokon a nyári élményekről. Nekünk továbbra is Görögország a szerelem tavaly nyáron két hetet töltöttünk Zakyntoson és már lefoglaltuk a Thassosi nyaralást nyárra , szeretnénk felfedezni a szigeteket azt hiszem sokáig fogunk élni , rengeteg szigete van Görögországnak. Karpatos nálunk is tervbe van meg Rodos meg Kréta ..............Az emberi természetről csak annyit :megérkeztünk Zantéra elfoglaltuk a szállásunkat ami borzasztó volt a szobánk ajtajától 45 lépésre volt a tenger ,2 emelet,lépcső is beleszámítva,a szálláshoz tartozott a tulaj boltja reggel csak lesétáltunk és megvettük a friss péksüteményt a házi olajbogyót Görög joghurtot ,nos ehhez a nagyon pocsék szálláshoz az egyik utastársnak az volt a hozzáfűzni valója ,hogy homokos lesz a lába ha este be akar menni a főutcára bulizni,a másiknak az első dolga volt az összes evőeszközt megpucolni és felháborodni mert nincs medence pedig az ő unokájuk csak ezért jött el ,a szigettúrára nem is jöttek el majd nyavalyogtak ,hogy nem láttak semmit volt aki egész héten hamburgeren élt mert nem merte megkóstolni a finomabbnál finomabb kajákat,.Azt gondolom ,hogy utazni is tudni kell ahhoz is kell egyfajta intelligencia ,hogy azonosulni tudj az adott ország ritmusával embereivel.Mi alig várjuk az újabb kalandokat.Boldog ünnepeket kívánok neked Kriszti
Szia Kriszti!
Örülök,hogy feljöttél ide.Hetente 1-szer magam is fel szoktam nézni.Nem igen van kinek sem írni,sem válaszolni amióta a Szepesi laci és te na meg még egy páran elmentünk innen.Sajnos valakinek /valakiknek/ érdekük volt szétzilálni egy nagyon jól működő oldalt,ahol az emberek tényleg jókat beszélgettek a megélt élményeikről.Jó volt ez a téli estéken....álmodozni,hogy milyen jó is volt a meleg tenger habjaiban úszkálni,ugrálni a sziklákról.Enni egy jót a San Remo-ban és azután sétálni egy nagyot az esti forgatagban egészen éjjelig.Majd újra kezdeni mindent reggelente.Nagyon jó volt beszélgetni veletek.Hát látod.....igen van akinek ha a feneke alá tesznek egy egész tengert 45 lépésre az sem elegendő.Inkább foglalkozik a pitiáner étkező eszközök megtisztogatásával,mintsem,hogy élvezze a nyaralását.De tudod aki ezt teszi a nyaralása alatt,az otthon is ugyanolyan savanyú és megkeseredett ember.Nekik semmi sem lesz jó soha sem.Ezt ne feledd.Nyaralni TUDNI KELL! Ez nagyon is IGAZ!De hát tudod aki negatív és rosz tapasztalata volt akár más akár a saját hibájából és nem megy legközelebb Görögországba az nekünk csak jót tesz mert kevesebb buta emberrel kell megosztani a társaságunkat.Nem kell annyira sietnünk a foglaláskor sem.Lesz helyünk legalább.Mert mi megyünk és jókat nyralunk évről évre.Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog új Esztendőt kívánok nektek!Jövőre ismét Görögország,mert nekünk nagyon is megfelel ez a kellemes és nagyon csodálatos ország.Üdv:Nándi