(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Magda Sándor Dátum: 2014-12-02 12:02:40
Sólya Nándor írta ekkor: 2014-11-30 08:41:04
Sziasztok Fórumozók! Úhhh...látom,hogy nincs kinek még köszönni sem!Látszik...."jól" megy a fórum.Sokat beszélgetnek a fel-feljárók és megy a tapasztalat,élmények cseréje.Jókat beszégetnek itt az emberek,nyaralók.Hmmmmm.....de ahogyan látom ez nem így van.A legutóbbi hozzászólás majd 1 hónapja volt.Sőtt több mint 1 egész hónapja......nem semmi!Hasznos volt ez a "Sárkány és társai kampány" ennek az oldalnak a szétzüllesztésére.Kár,hogy most amikor majd jönnek az előfoglalási időszakok,nem lesz senki aki majd hasznos és használható infót tud adni azoknak akik még nem jártak Kerkyrán.Biztosan jó lesz ez majd a Grandnak is.Kár,hogy akkor nem lépett közbe és nem védte meg azokat akik itt voltak és segítettek,tették a dolgukat azok helyett /a mostani idegenvezetők/akiknek kellett volna segíteni az utazóknak.Kár ezért az egykoron nagyon is jól működő oldalért.Valakinek vagy valakiknek ez volt az érdekük.......gratulálok nekik.Ebből azonban látszik,hogy milyen emberek is vagyunk valójában,mennyire nem jó ha valami jól működik és mennyire nem jó valakiknek ha van egy olyan csoport ami szeretettel vár minden kedves idetévedőt,érdeklődőt.Jól működött itt is a már megszokott elidegenítő,szétzilálló kampány.Üdv.
Szia Nándi! Rég hallottam felőled,tavaly váltottunk pár üzenetet,mert mi is Korfun voltunk,jövőre pedig Kefalóniára készülünk. Nem tudom merre tervezitek a jövő évi nyaralást, mert annyi szép hely van Görögországban hogy egy élet is kevés bejárni. Nézegettem Karpathost, az valami csoda,ott együtt vannak a szép strandok,és az igazi hamisitatlan Görögország, csak éppen duplájába kerül mint egy buszos utazás. De remélem oda is eljutunk majd...Addig is jó tervezgetést. Üdv: Sanyi
Sólya Nándor Dátum: 2014-11-30 08:41:04
Sziasztok Fórumozók! Úhhh...látom,hogy nincs kinek még köszönni sem!Látszik...."jól" megy a fórum.Sokat beszélgetnek a fel-feljárók és megy a tapasztalat,élmények cseréje.Jókat beszégetnek itt az emberek,nyaralók.Hmmmmm.....de ahogyan látom ez nem így van.A legutóbbi hozzászólás majd 1 hónapja volt.Sőtt több mint 1 egész hónapja......nem semmi!Hasznos volt ez a "Sárkány és társai kampány" ennek az oldalnak a szétzüllesztésére.Kár,hogy most amikor majd jönnek az előfoglalási időszakok,nem lesz senki aki majd hasznos és használható infót tud adni azoknak akik még nem jártak Kerkyrán.Biztosan jó lesz ez majd a Grandnak is.Kár,hogy akkor nem lépett közbe és nem védte meg azokat akik itt voltak és segítettek,tették a dolgukat azok helyett /a mostani idegenvezetők/akiknek kellett volna segíteni az utazóknak.Kár ezért az egykoron nagyon is jól működő oldalért.Valakinek vagy valakiknek ez volt az érdekük.......gratulálok nekik.Ebből azonban látszik,hogy milyen emberek is vagyunk valójában,mennyire nem jó ha valami jól működik és mennyire nem jó valakiknek ha van egy olyan csoport ami szeretettel vár minden kedves idetévedőt,érdeklődőt.Jól működött itt is a már megszokott elidegenítő,szétzilálló kampány.Üdv.
Móni Dátum: 2014-11-03 18:23:42
Franciska írta ekkor: 2014-10-23 12:08:45
http://www.moi.eoldal.hu/cikkek/nyitooldal/az-elmebaj-kiszurhetetlen.html A hazafele útról ezt találtam. smile
Jaj ez nagyon jó :) Nekem hangfelvételem is van, 3 is amin beszél, mi előtte ültünk, az első egy percben rájöttünk h itt gondok vannak. Potyogtak a könnyeink az egyszer biztos, számomra egy élmény volt ahogy beszélt, nevetve hallgatjuk vissza a felvételeket, imádtam a "kalapos hölgy-et" (mi így neveztük el a buszon), élmény volt vele utazni, remélem jövőre is egy busszal megyünk. Ő boldog a kis világában ez a lényeg, senkit nem akart bántani csak a szervkereskedőket :) Én mindig megkérdeztem hogy van, mi van vele, mit csinált éppen az nap. Normálisan elbeszélgettünk, megkedveltem, mint jó páran a buszról :) Remélem jól van és boldogan él a világában :)
Grand Sándor Dátum: 2014-10-31 15:44:48
Szántai Tamás írta ekkor: 2014-10-27 20:37:36
Kedves Grand Sándor,ezt most csak kicsit értem...hogy kivettük a Lénát-nekem azt jelentette,a kínálatból.Ám a prostis hasonlatot úgy értelmezem,hogy mégis inkább megtartanák...akkor most hogyis?
Kedves Tamás! Kibéreltük a Lenát 2015-re.
Szántai Tamás Dátum: 2014-10-27 20:37:36
Kedves Grand Sándor,ezt most csak kicsit értem...hogy kivettük a Lénát-nekem azt jelentette,a kínálatból.Ám a prostis hasonlatot úgy értelmezem,hogy mégis inkább megtartanák...akkor most hogyis?