(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2014-10-24 10:25:08
Franciska írta ekkor: 2014-10-23 12:08:45
http://www.moi.eoldal.hu/cikkek/nyitooldal/az-elmebaj-kiszurhetetlen.html A hazafele útról ezt találtam. smile
Kedves Franciska! Köszönjük, én igazán jót nevettem, bár valójában szomorú, hogy ilyen megtörténhetett, illetve a nénit is sajnálom, mert súlyos beteg. Szerencsére mi még nem jártunk így az utazásaink során, és remélem nem is fogunk smile
Franciska Dátum: 2014-10-23 12:08:45
http://www.moi.eoldal.hu/cikkek/nyitooldal/az-elmebaj-kiszurhetetlen.html A hazafele útról ezt találtam. smile
Czakó Tímea Dátum: 2014-10-21 14:36:16
Grand Sándor írta ekkor: 2014-10-20 21:59:22
Kedves Tímea!Kivettük a Lenát. Minden szempontot figyelembe véve nem hagyhattuk ott.Medence 12 studióra,pozíció,ár. A tulajdonost próbáljuk nevelni,szerintem pozitívan kell hozzáállni,mert jobb egy prostiból rendes asszonyt csinálni mint minden este mást keresni.
Sok sikert hozzá!
Grand Sándor Dátum: 2014-10-20 21:59:22
Czakó Tímea írta ekkor: 2014-10-16 21:27:59
A Lena apartmannal kapcsolatos rengeteg negatív élmény miatt, kiváncsian várom, hogy jövőre is szerződést köt a Grand ezzel a negatív szállásadóval? Amúgy Korfú tényleg szép, de nem Sidari a csúcs. Nem itt a legszebb a tenger, nem itt a legjobb vendégszeretet, ha nem angol vagy, de egyszer látni kell, ha szerelmes vagy Görögországba. De szerencsére oly sok szép hely van még ebben az országban, oly sok igazi kristálytiszta (mert itt ebből kevés van) tenger parttal, és hál istennek, a Grand utazási iroda kínálatában bőven van választási lehetőség, azoknak, akik mást is látni akarnak még, és azoknak is akik már rendelkeznek összehasonlítási alapokkal, és tudják, hogy ez az év nyaralása Sidarin ugyan jó volt, de már volt jobb is más Görög partoknál. És még mielőtt leveszik a fejem a Sidari imádók, folyamatosan nosztalgiázunk a nyári élmények miatt, de többségében nem erről a Sidari nyárról szól a nosztalgia, hanem az előző évek Görög utazásairól. Gondolom ennek is oka van, illetve lehet. De semmi gond, mert jövőre is, irány GÖRÖGORSZÁG mint már több mint 10 éve!!!!!!!!!!!!!
Kedves Tímea!Kivettük a Lenát. Minden szempontot figyelembe véve nem hagyhattuk ott.Medence 12 studióra,pozíció,ár. A tulajdonost próbáljuk nevelni,szerintem pozitívan kell hozzáállni,mert jobb egy prostiból rendes asszonyt csinálni mint minden este mást keresni.
Czakó Tímea Dátum: 2014-10-16 21:27:59
A Lena apartmannal kapcsolatos rengeteg negatív élmény miatt, kiváncsian várom, hogy jövőre is szerződést köt a Grand ezzel a negatív szállásadóval? Amúgy Korfú tényleg szép, de nem Sidari a csúcs. Nem itt a legszebb a tenger, nem itt a legjobb vendégszeretet, ha nem angol vagy, de egyszer látni kell, ha szerelmes vagy Görögországba. De szerencsére oly sok szép hely van még ebben az országban, oly sok igazi kristálytiszta (mert itt ebből kevés van) tenger parttal, és hál istennek, a Grand utazási iroda kínálatában bőven van választási lehetőség, azoknak, akik mást is látni akarnak még, és azoknak is akik már rendelkeznek összehasonlítási alapokkal, és tudják, hogy ez az év nyaralása Sidarin ugyan jó volt, de már volt jobb is más Görög partoknál. És még mielőtt leveszik a fejem a Sidari imádók, folyamatosan nosztalgiázunk a nyári élmények miatt, de többségében nem erről a Sidari nyárról szól a nosztalgia, hanem az előző évek Görög utazásairól. Gondolom ennek is oka van, illetve lehet. De semmi gond, mert jövőre is, irány GÖRÖGORSZÁG mint már több mint 10 éve!!!!!!!!!!!!!