(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Edit Dátum: 2014-10-16 12:24:26
Franciska írta ekkor: 2014-10-16 09:24:47
Mi az utolsó turnussal voltunk a Lenába. Miután itt olvastam a negatív véleményeket, óvatosan ismerkedtünk a helyszínnel, és a tulajjal. Damaszkuszosz Sztavroszosznak hívtam, mert nem figyeltem meg pontosan a nevét, és ez mindig mosolyra fakasztott minket, ha megláttuk, így nekünk nem volt sok gondunk vele. Amikor odaértünk, az előző turnus már kipakolva várt, és rövid időn belül, mi már be is költözhettünk a kitakarított szobába. Láttuk, hogy jókat mulat a nyaralókkal, iszogatnak, viccelődnek, és szívélyesen invitálta a szép, és dús keblű hölgyet még egy hét ottmaradásra. De maga a kinézete valóban egy "diablo", a hangja se barátságos, inkább olyan gonoszkodó. De megjegyzem, hogy mi előítélettel voltunk felfegyverkezve. Mivel mi nem fogyasztottunk semmit a bárjában, így sok kapcsolatunk nem is volt vele. Egyetlen alkalommal kellett vele beszélnem, amikor el akartam kérni a wi-fi kódot, mert ugye azt ő hetente megváltoztatja....de hogy miért, a fene tudja! Kértem tőle, azt válaszolta, hogy nem tudja megmondani. Majd amikor sarkon fordultam, utánam kiabált, végre felállt a fotelből és egy határidőnaplóból kipötyögte a 15jegyű számsort. Beírtam, felcsatlakoztam, megköszöntem, és a szobába érve kiírta, hogy "hatókörön kívül". Na, brávó! Próbáltam közeledni a bárhoz, ahol az anyagép volt, de semmi, mivel már nem volt ott ő sem, így kikapcsolta. Majd a bárt bezárta másnaptól, és ezután egyáltalán nem volt wi-fi! Egy pillanatig élvezhettük csak! :-) A tájékoztatóba tv is szerepelt a felszereltség között, ami nem volt. Pedig az esős napokon jó lett volna valami háttérzaj! De ez se volt olyan nagy baj. Összességében, mint apartman tökéletes helyen van, és jól is néz ki. Belül is megfelelő, bár a képeken tágasabbnak tüntették fel, és a mikroméretű zuhanytálca is csak kismértékben rontott a nyaraláson. Egyszeri alkalomra nagyon megfelelt! Aki csak kikapcsolódni megy, szerintem nagyot nem csalódhat! ;-)
Borzasztó jót nevettem,köszönöm,hogy feldobtad a mai napomat Franciska!!! :DDDD
Franciska Dátum: 2014-10-16 09:24:47
Edit írta ekkor: 2014-10-05 10:34:26
De mit csinált a tulaj,hogy ennyire sokan szidják? Nálunk a Katerinában,csak érkezéskor és távozáskor láttuk,amikor a szennyest elvitte! Amúgy az Angolokkal tényleg kivételeznek az étteremben is,mert mi hamarabb ültünk be,és mégis ők kapták meg hamarabb a vacsorát rendszeresen. Görög szót ritkán hallani,mindenki angolul beszél,az étteremben,bárban,boltban stb.hiába Görögök. :))
Mi az utolsó turnussal voltunk a Lenába. Miután itt olvastam a negatív véleményeket, óvatosan ismerkedtünk a helyszínnel, és a tulajjal. Damaszkuszosz Sztavroszosznak hívtam, mert nem figyeltem meg pontosan a nevét, és ez mindig mosolyra fakasztott minket, ha megláttuk, így nekünk nem volt sok gondunk vele. Amikor odaértünk, az előző turnus már kipakolva várt, és rövid időn belül, mi már be is költözhettünk a kitakarított szobába. Láttuk, hogy jókat mulat a nyaralókkal, iszogatnak, viccelődnek, és szívélyesen invitálta a szép, és dús keblű hölgyet még egy hét ottmaradásra. De maga a kinézete valóban egy "diablo", a hangja se barátságos, inkább olyan gonoszkodó. De megjegyzem, hogy mi előítélettel voltunk felfegyverkezve. Mivel mi nem fogyasztottunk semmit a bárjában, így sok kapcsolatunk nem is volt vele. Egyetlen alkalommal kellett vele beszélnem, amikor el akartam kérni a wi-fi kódot, mert ugye azt ő hetente megváltoztatja....de hogy miért, a fene tudja! Kértem tőle, azt válaszolta, hogy nem tudja megmondani. Majd amikor sarkon fordultam, utánam kiabált, végre felállt a fotelből és egy határidőnaplóból kipötyögte a 15jegyű számsort. Beírtam, felcsatlakoztam, megköszöntem, és a szobába érve kiírta, hogy "hatókörön kívül". Na, brávó! Próbáltam közeledni a bárhoz, ahol az anyagép volt, de semmi, mivel már nem volt ott ő sem, így kikapcsolta. Majd a bárt bezárta másnaptól, és ezután egyáltalán nem volt wi-fi! Egy pillanatig élvezhettük csak! :-) A tájékoztatóba tv is szerepelt a felszereltség között, ami nem volt. Pedig az esős napokon jó lett volna valami háttérzaj! De ez se volt olyan nagy baj. Összességében, mint apartman tökéletes helyen van, és jól is néz ki. Belül is megfelelő, bár a képeken tágasabbnak tüntették fel, és a mikroméretű zuhanytálca is csak kismértékben rontott a nyaraláson. Egyszeri alkalomra nagyon megfelelt! Aki csak kikapcsolódni megy, szerintem nagyot nem csalódhat! ;-)
Sohajda Norbert Dátum: 2014-10-14 13:12:23
Üdv mindenkinek! Nekem Sidari annyira nem nyerte el a tetszésem, de maga Korfu szigete nagyon bejött , főleg az érintetlen vagy kevesen látogatott part részek :) Két nap is béreltünk robogót és szerintem aki oda megy ne hagyja ki , mert olyan helyekre lehet eljutni amit nem sokan látnak . Gyönyörű kristálytiszta , szélvédett partok. A Lena apartmanban voltunk, de az tényleg nem a legjobb volt! Az apartman mellett volt egy nagyszerű taverna ahol minden este nagyon finom és kiadós vacsorát fogyaszthatunk el. Egy programra mentünk el a BBQ hajókirándulásra nekem az nagyon tetszett és az ebéd is nagyon finom volt! Voltak jó és rossz dolgok de azért az az egy hét amit ott töltünk el emlékezetes :) Köszönjük idegenvezetőnknek Áginak és a Grand toursnak! Üdv: Adri és Norbi
Móni Dátum: 2014-10-14 09:58:38
Sohajda Norbert írta ekkor: 2014-10-09 22:42:02
Jó napot nektek nekem nem a görögökkel volt gondom!Maga a szállás adóval lenna apartmanban van gond méghozzá elég sok nem sorolnám inkább.Jártam már én is görögbe máshol jó volt nem panaszkodtam mert kedvesek stb voltak,de ez a hozzáállás a tulajtól nulla embertelen utálatos ember,nem vendéglátónak való ennyi!
Szia Norbert smile Ha utána kérdeztél volna az ott tartózkodásod alatt, hogy miért is viselkedik úgy ahogy a tulajdonos akkor teljes mértékben megértetted volna a magyarokhoz való hozzáállását... smile
Móni Dátum: 2014-10-14 09:54:16
Busai Anikó írta ekkor: 2014-10-09 15:18:29
Szia Nándi és Móni! Örülök a soraitoknak. Bevallom engem is vádoltak már meg igénytelenséggel, mert tetszett egy bizonyos hely, ami másnak nem. Én nem érzem magam annak, és mégis imádom az egész országot a lakosaival, a fogyatékosságaival együtt. Nekünk is csodálatos nyaralásunk volt, bár semmi nem úgy alakult,ahogy elterveztük, de ez így volt jó. Én is úgy érzem, hogy a nyaralásunk olyan, ahogy mi alakítjuk. Nem lehet egy népet megváltoztatni és vagy elfogadjuk őket, vagy nem, de ha nem tetszik, ahogy élnek, akkor nem ott kell nyaralni. Mi hacsak tehetjük biztos, hogy Görögországba megyünk továbbra is, mert még rengeteg hely van, ahol nem jártunk és mind egy csoda, amit nem szabad kihagyni! Szép nyaralást nektek jövőre is!
Szia Anikó smile Neked is jó nyaralást kívánok jövőre smile Irány Görögország smile