Sziasztok! Még eszembe jutott valami kérdés! Olvastam, hogy fel kell címkézni a bőröndöket. Mennyire veszik ezt komolyan? Elég ha a saját kis névjegyemet, ami a bőröndön van kitöltöm, vagy ragaszkodnak a saját cimkéjükhöz?
És ha igen azt reggel kapjuk meg indulás előtt? Holnap indulunk, picit stresszelek már... :) Köszi! Edit
Kedves Edit! Én úgy gondolom, hogy elég a saját cimke is, vagy ami a bőröndön alapból megtalálható. Mi mindig csak azt töltöttük ki, teljesen megfelelt, bár hozzáteszem, soha senki nem ellenőrizte, hogy van-e cimke a bőröndünkön, és cimkét sem kaptunk, sem indulás előtt, sem az iroda nem küldött. Lehet van akinek küldtek/kaptak, mi nem. Egyébként úgy gondolom, mindenkinek saját érdeke is, hogy fel legyen cimkézve a csomagja, mert lehetnek külsőre egyforma bőröndök, táskát, fontos, hogy meg lehessen különböztetni őket. Jó nyaralást kívánok, érezzétek jól magatokat! üdv: Veronika