(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Edit Dátum: 2014-08-28 11:27:48
Nagyon megható volt,köszönjük,krokodil könnycseppeket hullajtottunk,de majd csak túléljük valahogy! Legalább most már azok írnak, akik az adott időszakban,szezonban kint vannak,vagy érkeznek haza,nem azok akik az előszezonban nyaralnak és az útszezonban indulóknak adnak "fontos"tanácsokat! Hajrá! Mi elfogadjuk a pozitív és negatív véleményeket is,hitetlenkedés nélkül,mert mindkettőre szükség van,hogy valós legyen a fórum! ;)
Sólya Nándor Dátum: 2014-08-28 08:58:26
Kedves Fórumozók!Kedves Olivér!Köszönöm szavaid és marasztaló kérésed.Sajnos Szepesi Laci nevében nem tudok nyilatkozni,de a magam nevében elmondanék pár szót.1:amióta én jelen vagyok itt a fórumon azóta egészen eddig kellemes emberekkel találkoztam és ha voltak is negatív vélemények azokat elfogadva próbáltuk a következő utazókat segíteni.Tudjuk,hogy nem vagyunk egyformák és mindenkinek megvan a véleménye...igénye ......ami mindenkinek más és más.Ettől függetlenül ahogyan írtad is mi egész ősszel-téln-tavasszal tartottuk a fórumot életben.Próbáltunk beszélgetni,információkat adni az utazóknak,vagy azoknak akik elgondolkodtak azon,hogy esetleg Sidariban szeretnének nyaralni és információra lenne szükségük.2:mi a magunk tapasztalatai alapján válaszoltuk meg a kérdéseket és amiket láttunk és éreztünk a nyaralásaink alatt.Mi is természetessen tapasztaltunk kevésbé szimpatikus dolgokat,de ezeket megpróbáltuk kizárni a nyaralásunk alatt.Később meg nem ezzel foglalkoztunk,hanem a nyaralás után pár héttel,hónappal úgyis minden megszépül.Érdekes,hogy rengetegen akik itt negatív véleményt adtak újra visszamennek Görögországba....ez hogy is van akkor?Na de ez nem az én dolgom.3:ha valakinek nem tettszik valami...vagy valami nem odaillő-netán zavaró dolgot tapasztalt a nyaralása alatt akár a parton...a szálláson /főleg/ az miért nem ott lent azonnal orvostatta a problémát az idegenvezetővel együtt.Nekünk is volt gondunk tavaly és nem vártunk hanem azonnal jeleztük akkor még a Gábornak aki szinte azonnal segített a Ritával aki szintén nagyon segítőkész idegenvezető.Ágota majd beletanul...ő mostkerült nemrég le a Gábor helyére...neki időt kell adni amíg megtanulja a helyi sajátosságokat.4:itt a fórumon csak a magam véleményéért vállalhatom a felelősséget...mások véleményéért nem.Amit én írtam azt szerintem nem csináltam rosszul.Szepesi Laci is és én magam is ezt szívből csináltuk és nem voltunk fizetett hirdetők /ahogyan mások ezzel megvádoltak/.SZÍVBŐL mégegyszer írom mindenkinek.Mi ettől függetlenül ugyan úgy továbbra is Görögországba járunk majd nyaralni...és lehet,hogy ha nem 2015-ben akkor 2016-ban biztossan ÚJRA SIDARI lesz a célpontunk.Nekünk tetszett úgy ahogyan volt és van....mindennel együtt.Akinek nem az legfeljebb nem megy vissza.Ennyi.5:Köszönöm a védelmünkben kifejtett véleményedet....nagyon jól eset.Emlékszem még a tavasszal amikor nagyon sokan be voltak rezelve,hogy mi lesz a Mariellával....jómagam és Szepesi Laci is mindenkit bíztattunk,hogy ne adják fel mert ezt a Grand megoldja.....sokan máshol kerestek volna szállást,mert az ügy sajnos eléggé elhúzódott.De jómagam már utólag leírhatom,hogy máshonnan sokkal előbb tudtam,hogy a dolog megoldást fog nyerni...mint ahogyan azt megírták hivatalossan.Nekem Gábor elmondta privátban,hogy ne agódjak mert lesz a Sofoklis.Na...de ettől függetlenül is azt tartom továbbra is,hogy nem vennék már részt így ilyen formában a fórumon többet.El fogom olvasgatni a beírásokat és követem a fórumot...de nem folyok már bele.amit leírtam eddig azt tartom amit nem azt megtartom.Ezúton kívánok minden továábi nyaralónak kellemes nyaralást és azt tudom,hogy mi megyünk majd még Sidariba.Nekünk tetszett......ÚGY AHOGYAN VOLT ÉS VAN.Még valami......OLIVÉR,ez neked szól:ha szükséged van nyaralóhelyekről információra akkor írj nekem privátban a [email protected] és megírom azokat a helyeket ahol már jártam és mit tapasztalta....HITELES INFO lesz.A Grand tours-nak pedig mégegyszer kívánok a jövőben sok-sok sikeres évet.Ez lett az utolsó hivatalos beírásom itt a fórumon.Üdv mindenkinek:Nándi smile
Sinka Dávid Dátum: 2014-08-28 08:15:12
Veronika írta ekkor: 2014-08-28 08:06:32
Kedves Edit! Én úgy gondolom, hogy elég a saját cimke is, vagy ami a bőröndön alapból megtalálható. Mi mindig csak azt töltöttük ki, teljesen megfelelt, bár hozzáteszem, soha senki nem ellenőrizte, hogy van-e cimke a bőröndünkön, és cimkét sem kaptunk, sem indulás előtt, sem az iroda nem küldött. Lehet van akinek küldtek/kaptak, mi nem. Egyébként úgy gondolom, mindenkinek saját érdeke is, hogy fel legyen cimkézve a csomagja, mert lehetnek külsőre egyforma bőröndök, táskát, fontos, hogy meg lehessen különböztetni őket. Jó nyaralást kívánok, érezzétek jól magatokat! üdv: Veronika smile
Igen a sajátunkat mindenképp kitöltöttem volna, csak nem tudtam mennyire ragaszkodnak az iroda cimkéjéhez. :) Köszönöm az infót és a jókívánságokat! :) E.
Veronika Dátum: 2014-08-28 08:06:32
Sinka Dávid írta ekkor: 2014-08-28 07:52:24
Sziasztok! Még eszembe jutott valami kérdés! Olvastam, hogy fel kell címkézni a bőröndöket. Mennyire veszik ezt komolyan? Elég ha a saját kis névjegyemet, ami a bőröndön van kitöltöm, vagy ragaszkodnak a saját cimkéjükhöz? És ha igen azt reggel kapjuk meg indulás előtt? Holnap indulunk, picit stresszelek már... :) Köszi! Edit
Kedves Edit! Én úgy gondolom, hogy elég a saját cimke is, vagy ami a bőröndön alapból megtalálható. Mi mindig csak azt töltöttük ki, teljesen megfelelt, bár hozzáteszem, soha senki nem ellenőrizte, hogy van-e cimke a bőröndünkön, és cimkét sem kaptunk, sem indulás előtt, sem az iroda nem küldött. Lehet van akinek küldtek/kaptak, mi nem. Egyébként úgy gondolom, mindenkinek saját érdeke is, hogy fel legyen cimkézve a csomagja, mert lehetnek külsőre egyforma bőröndök, táskát, fontos, hogy meg lehessen különböztetni őket. Jó nyaralást kívánok, érezzétek jól magatokat! üdv: Veronika smile
Sinka Dávid Dátum: 2014-08-28 07:52:24
Sziasztok! Még eszembe jutott valami kérdés! Olvastam, hogy fel kell címkézni a bőröndöket. Mennyire veszik ezt komolyan? Elég ha a saját kis névjegyemet, ami a bőröndön van kitöltöm, vagy ragaszkodnak a saját cimkéjükhöz? És ha igen azt reggel kapjuk meg indulás előtt? Holnap indulunk, picit stresszelek már... :) Köszi! Edit