Kedves mindenki! Valóban sok a negatív tapasztalat! Talán jót is tenne a fórumnak ez a kis csend és végre írhatna és válaszolhatna az akinek ez a dolga: az idegenvezető! Nem hinném, hogy napi 5 perce ne lenne, mint a többi idegenvezetőnek más fórumokon! Sidari nekünk is csalódás volt és nem gondolnám, hogy finnyásak lennénk! A leírtak alapján, amit itt pár ember felvázolt, sajnos nem azt kaptuk! Azóta megsokszorozódott a tapasztalatok leírása, csak saccolni tudnám, de legalább 30 ember véleménye kb 4-el szemben, nem hiszem, hogy ennyien rosszul látnák a dolgokat! Kedves Olivér barátunkat pedig a moderátor, ha van ilyen, nyugodt szívvel kivághatná innen! De úgy is ellentámadás a vége bármilyen véleménynek amely nem tetszik neki…
Kedves Landi!
Valóban vannak itt a fórumon negatív visszajelzések a Lena apartmanház tulajdonosának személyével kapcsolatosan, mint embert megváltoztatni biztosan nem tudjuk, de próbálkozunk változtatni a hozzáállásán több-kevesebb sikerrel. A tulajdonos szinte egész nap ott tartózkodik az apartmannál, ezért az olyan dolgok felett, mint idegeneket az apartmanba bevinni tilos nem huny szemet, a medence mellett csak a bárból vásárolt italt, ételt, lehet fogyasztani stb... Ez így szabályos, ellenkező esetben ellenőrzés során megbüntetik.(egy utasunk, kisfiának egy órán belül szülinapi tortát segített rendelni, amelyet 10 km-ről házhoz szállítottak, utána a medencénél ünnepelt a család. Azért neki is van jó oldala, és mi sem vagyunk egyformák). Amennyiben a szobában meghibásodik valami, hiányzik valami, vagy valamilyen más jellegű probléma van vele, akkor ezt jelezni kell, és megjavítják, vagy turnusváltáskor a takarításnál észlelik, ez meg is történt, mert az utána következő turnus nem jelezte, hogy gond lenne. Nagyon sok pozitív visszajelzést kapunk az utasainktól a szigettúra, és a kalózhajó program után visszaérkezvén, amikor már egy kicsit megismerték, látták Korfu valódi, másik arcát is. Sok utasunk nagyon jól érzi itt magát, és jövő évben is ide tervezik a nyaralásukat. Korfu nagyon szép hangulatos kis sziget, rengeteg látnivalóval, felfedezésre váró kis öblökkel. Szeretettel várunk mindenkit Korfun!