(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Sárkány Sándor Dátum: 2014-08-27 12:57:21
Grand ÁGI írta ekkor: 2014-08-27 12:28:37
Kedves Landi! Valóban vannak itt a fórumon negatív visszajelzések a Lena apartmanház tulajdonosának személyével kapcsolatosan, mint embert megváltoztatni biztosan nem tudjuk, de próbálkozunk változtatni a hozzáállásán több-kevesebb sikerrel. A tulajdonos szinte egész nap ott tartózkodik az apartmannál, ezért az olyan dolgok felett, mint idegeneket az apartmanba bevinni tilos nem huny szemet, a medence mellett csak a bárból vásárolt italt, ételt, lehet fogyasztani stb... Ez így szabályos, ellenkező esetben ellenőrzés során megbüntetik.(egy utasunk, kisfiának egy órán belül szülinapi tortát segített rendelni, amelyet 10 km-ről házhoz szállítottak, utána a medencénél ünnepelt a család. Azért neki is van jó oldala, és mi sem vagyunk egyformák). Amennyiben a szobában meghibásodik valami, hiányzik valami, vagy valamilyen más jellegű probléma van vele, akkor ezt jelezni kell, és megjavítják, vagy turnusváltáskor a takarításnál észlelik, ez meg is történt, mert az utána következő turnus nem jelezte, hogy gond lenne. Nagyon sok pozitív visszajelzést kapunk az utasainktól a szigettúra, és a kalózhajó program után visszaérkezvén, amikor már egy kicsit megismerték, látták Korfu valódi, másik arcát is. Sok utasunk nagyon jól érzi itt magát, és jövő évben is ide tervezik a nyaralásukat. Korfu nagyon szép hangulatos kis sziget, rengeteg látnivalóval, felfedezésre váró kis öblökkel. Szeretettel várunk mindenkit Korfun!
Mi csak egy működő Wifit szerettünk volna,azért még 10km-t sem kellett volna mennie. :) Tehát aki Wifizni szeretne a Lenában,vinnie kell legalább 2 könyörgő gyereket. :)
Grand ÁGI Dátum: 2014-08-27 12:28:37
Siklósi László írta ekkor: 2014-08-27 08:45:38
Kedves mindenki! Valóban sok a negatív tapasztalat! Talán jót is tenne a fórumnak ez a kis csend és végre írhatna és válaszolhatna az akinek ez a dolga: az idegenvezető! Nem hinném, hogy napi 5 perce ne lenne, mint a többi idegenvezetőnek más fórumokon! Sidari nekünk is csalódás volt és nem gondolnám, hogy finnyásak lennénk! A leírtak alapján, amit itt pár ember felvázolt, sajnos nem azt kaptuk! Azóta megsokszorozódott a tapasztalatok leírása, csak saccolni tudnám, de legalább 30 ember véleménye kb 4-el szemben, nem hiszem, hogy ennyien rosszul látnák a dolgokat! Kedves Olivér barátunkat pedig a moderátor, ha van ilyen, nyugodt szívvel kivághatná innen! De úgy is ellentámadás a vége bármilyen véleménynek amely nem tetszik neki…
Kedves Landi! Valóban vannak itt a fórumon negatív visszajelzések a Lena apartmanház tulajdonosának személyével kapcsolatosan, mint embert megváltoztatni biztosan nem tudjuk, de próbálkozunk változtatni a hozzáállásán több-kevesebb sikerrel. A tulajdonos szinte egész nap ott tartózkodik az apartmannál, ezért az olyan dolgok felett, mint idegeneket az apartmanba bevinni tilos nem huny szemet, a medence mellett csak a bárból vásárolt italt, ételt, lehet fogyasztani stb... Ez így szabályos, ellenkező esetben ellenőrzés során megbüntetik.(egy utasunk, kisfiának egy órán belül szülinapi tortát segített rendelni, amelyet 10 km-ről házhoz szállítottak, utána a medencénél ünnepelt a család. Azért neki is van jó oldala, és mi sem vagyunk egyformák). Amennyiben a szobában meghibásodik valami, hiányzik valami, vagy valamilyen más jellegű probléma van vele, akkor ezt jelezni kell, és megjavítják, vagy turnusváltáskor a takarításnál észlelik, ez meg is történt, mert az utána következő turnus nem jelezte, hogy gond lenne. Nagyon sok pozitív visszajelzést kapunk az utasainktól a szigettúra, és a kalózhajó program után visszaérkezvén, amikor már egy kicsit megismerték, látták Korfu valódi, másik arcát is. Sok utasunk nagyon jól érzi itt magát, és jövő évben is ide tervezik a nyaralásukat. Korfu nagyon szép hangulatos kis sziget, rengeteg látnivalóval, felfedezésre váró kis öblökkel. Szeretettel várunk mindenkit Korfun!
Sárkány Sándor Dátum: 2014-08-27 08:56:03
Siklósi László írta ekkor: 2014-08-27 08:45:38
Kedves mindenki! Valóban sok a negatív tapasztalat! Talán jót is tenne a fórumnak ez a kis csend és végre írhatna és válaszolhatna az akinek ez a dolga: az idegenvezető! Nem hinném, hogy napi 5 perce ne lenne, mint a többi idegenvezetőnek más fórumokon! Sidari nekünk is csalódás volt és nem gondolnám, hogy finnyásak lennénk! A leírtak alapján, amit itt pár ember felvázolt, sajnos nem azt kaptuk! Azóta megsokszorozódott a tapasztalatok leírása, csak saccolni tudnám, de legalább 30 ember véleménye kb 4-el szemben, nem hiszem, hogy ennyien rosszul látnák a dolgokat! Kedves Olivér barátunkat pedig a moderátor, ha van ilyen, nyugodt szívvel kivághatná innen! De úgy is ellentámadás a vége bármilyen véleménynek amely nem tetszik neki…
Rengetegen nem is írnak fel ide. Sokszor nem lehetett eldönteni kit hibáztasson az ember,hogy szervezési probléma,vagy alapból ilyennek kell lennie. De az tény,hogy darabig nem megyünk Sidariba,nem feltétlenül a problémák miatt,2 hét alatt megnéztük amit akartunk.
Sárkány Sándor Dátum: 2014-08-27 08:48:51
Dettix írta ekkor: 2014-08-27 08:10:03
Jövőre tervbe vettük Korfut, és örülök, ha nem csak a pozitív véleményeket olvasom, mert így jobban tudok tervezni és felkészülni. Nem értek egyet azokkal, akik csak a szépet meg a jót mondják el, és amikor odakerül az ember akkor döbben rá, hogy nem mind arany ami fénylik. Persze vannak olyan utasok is, akik mindenben a rosszat látják, de azt az ember már felismeri. Ezért szeretnék kérni mindenkit, hogy REÁLIS tájékoztatást adjatok, ami nem tetszett vagy nem úgy lett hirdetve, azt is írjátok meg, hogy mást ne ott érjen a csalódás. Köszönöm előre is.
Igen,ez a lényeg. Én is szeretek felkészülni,meg is tettem,bejártuk a fél szigetet töviről hegyire. A látnivalókból itt nem nagyon tudsz felkészülni, van egy élménybeszámoló amit a facén is be lehet szerezni,és kinyomtatni,az sokat segített. A szállásnak nagyon érdemes utána kérdezni,mert sokat ronthat az összképen. Ha esetleg érdekelne "eldugott" helyekről képek,ahová érdemes kinézni, a [email protected] nyugodtan írhatsz,tudok küldeni párat.
Siklósi László Dátum: 2014-08-27 08:45:38
Kedves mindenki! Valóban sok a negatív tapasztalat! Talán jót is tenne a fórumnak ez a kis csend és végre írhatna és válaszolhatna az akinek ez a dolga: az idegenvezető! Nem hinném, hogy napi 5 perce ne lenne, mint a többi idegenvezetőnek más fórumokon! Sidari nekünk is csalódás volt és nem gondolnám, hogy finnyásak lennénk! A leírtak alapján, amit itt pár ember felvázolt, sajnos nem azt kaptuk! Azóta megsokszorozódott a tapasztalatok leírása, csak saccolni tudnám, de legalább 30 ember véleménye kb 4-el szemben, nem hiszem, hogy ennyien rosszul látnák a dolgokat! Kedves Olivér barátunkat pedig a moderátor, ha van ilyen, nyugodt szívvel kivághatná innen! De úgy is ellentámadás a vége bármilyen véleménynek amely nem tetszik neki…