Bocsánatot kérek, az előbbi hozzászólásomat csak egyszer szerettem volna elküldeni, de sikerült 5x, mert a tabletem kínlódott. Elnézést, de a benne írottakat fenntartom.
Szántainé köszi, Te is hasonlókat gondolsz, és írsz, mint én. Sajnálom a lenásokat nagyon, először mi is oda szerettünk volna menni, örülök, hogy nem sikerült. Mi a Louvrosba megyünk. Szép napot mindenkinek.