(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Sárkány Sándor Dátum: 2014-08-25 09:56:30
Szántai Tamás írta ekkor: 2014-08-25 07:58:09
Kedves Mindenki! Duplacsavarban irok,mert a férjem neve alatt a tesómék tapasztalatait,de én vagyok a fórumozó a családban,így ez van...ismerek itt néhány embert a Hellasz.hu-ról régebbről,igy mindenképpen el szeretném mondani,hogy az ilyen viták elő-előfordulnak időnként minden fórumon,nem szabad,hogy ezért emberek-tapasztalt és gyakran író emberek ráadásul-elhallgassanak...szükség van mindenki véleményére,azokra meg nagyon is,akik napi szinten életben tartják a fórumot,ontják az infókat(a hellaszon is az ilyenek szokták kapni a legtöbb hideget-meleget,ugye Anikó?)Szerintem nagyszerű,hogy vannak olyanok,akik mindenki kérdésére válaszolnak,mindig elérhetők,bármikor hajlandók foglalkozni a fórumközösség gondjaival!Veszekedések a legjobb családban is vannak! Másrészt tegnap este hivott a tesóm Sidariból.A LENAról van szó-én személy szerint javasolnék valamilyen civil -kezdeményezést itt a fórumon,ha Nagy Sándor esetleg úgy gondolná,hogy jövőre is leköti ezt a házat...szóval. Talán hasznos lenne,ha mindenki,akinek tapasztalata van erről a házról,szobára lebontva konkrétan leirná...igy jövőre nem futnának bele utasok,és nem rontaná el a hangulatot a szállás...(nyilván nem a GT ellen irányulna,magunk is többszörös törzsutasok vagyunk,és ezen nem is szeretnénk változtatni!)Konkrétumok nélkül itt most annyit,hogy tegnap azt telefonálták,a szállás nagyon gáz-ilyen apartmanban még nem voltak...-Sidari viszont klassz!Szerintem egyébként erről beszél mindenki,csak kisebb-nagyobb mértékben elmerülnek a Lena körüli perpatvarban.Szóval a Canal strandja szuper,a város bájos,a kaja jó,stb...
Üdv! Mi is a Lenában szálltunk meg,és csúnyán rányomta a bélyegét a nyaralásunkra. Próbáltunk minél kevesebbet ott tartózkodni,de még így is rosszul voltam a tulajtól. Azért jött már pár visszajelzés az ott nyaralóktól, reménykedem benne nem én vagyok a túl negatív. Nálunk az a probléma,hogy most voltunk először a Granddal,ezért nem tudok összehasonlítani régebbi probléma mentes utakat.
Szántai Tamás Dátum: 2014-08-25 07:58:09
Kedves Mindenki! Duplacsavarban irok,mert a férjem neve alatt a tesómék tapasztalatait,de én vagyok a fórumozó a családban,így ez van...ismerek itt néhány embert a Hellasz.hu-ról régebbről,igy mindenképpen el szeretném mondani,hogy az ilyen viták elő-előfordulnak időnként minden fórumon,nem szabad,hogy ezért emberek-tapasztalt és gyakran író emberek ráadásul-elhallgassanak...szükség van mindenki véleményére,azokra meg nagyon is,akik napi szinten életben tartják a fórumot,ontják az infókat(a hellaszon is az ilyenek szokták kapni a legtöbb hideget-meleget,ugye Anikó?)Szerintem nagyszerű,hogy vannak olyanok,akik mindenki kérdésére válaszolnak,mindig elérhetők,bármikor hajlandók foglalkozni a fórumközösség gondjaival!Veszekedések a legjobb családban is vannak! Másrészt tegnap este hivott a tesóm Sidariból.A LENAról van szó-én személy szerint javasolnék valamilyen civil -kezdeményezést itt a fórumon,ha Nagy Sándor esetleg úgy gondolná,hogy jövőre is leköti ezt a házat...szóval. Talán hasznos lenne,ha mindenki,akinek tapasztalata van erről a házról,szobára lebontva konkrétan leirná...igy jövőre nem futnának bele utasok,és nem rontaná el a hangulatot a szállás...(nyilván nem a GT ellen irányulna,magunk is többszörös törzsutasok vagyunk,és ezen nem is szeretnénk változtatni!)Konkrétumok nélkül itt most annyit,hogy tegnap azt telefonálták,a szállás nagyon gáz-ilyen apartmanban még nem voltak...-Sidari viszont klassz!Szerintem egyébként erről beszél mindenki,csak kisebb-nagyobb mértékben elmerülnek a Lena körüli perpatvarban.Szóval a Canal strandja szuper,a város bájos,a kaja jó,stb...
Busai Anikó Dátum: 2014-08-25 00:25:01
Kedves Laci és Nándi! Nem értek egyet azzal, hogy kiszálltok, mert idén már úgyis sok hasznos tanácsot adtatok, jövőre meg már úgyis más, talán békésebb utazók lesznek!? Ne adjátok fel, nem szabad. Én egy hét múlva indulok, ill. 5 nap múlva, hozom a friss infókat. Szeretném ha itt lennétek, amikor megosztom majd itt, hogy miket tapasztaltam.
Busai Anikó Dátum: 2014-08-25 00:21:00
Kedves Laci és Nándi! Nem értek egyet azzal, hogy kiszálltok, mert idén már úgyis sok hasznos tanácsot adtatok, jövőre meg már úgyis más, talán békésebb utazók lesznek!? Ne adjátok fel, nem szabad. Én egy hét múlva indulok, ill. 5 nap múlva, hozom a friss infókat. Szeretném ha itt lennétek, amikor megosztom majd itt, hogy miket tapasztaltam.
Busai Anikó Dátum: 2014-08-25 00:16:59
Kedves Laci és Nándi! Nem értek egyet azzal, hogy kiszálltok, mert idén már úgyis sok hasznos tanácsot adtatok, jövőre meg már úgyis más, talán békésebb utazók lesznek!? Ne adjátok fel, nem szabad. Én egy hét múlva indulok, ill. 5 nap múlva, hozom a friss infókat. Szeretném ha itt lennétek, amikor megosztom majd itt, hogy miket tapasztaltam.