(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Korfu-Sidarin
Fórum bejegyzései

Busai Anikó Dátum: 2014-08-25 00:15:59
Kedves Laci és Nándi! Nem értek egyet azzal, hogy kiszálltok, mert idén már úgyis sok hasznos tanácsot adtatok, jövőre meg már úgyis más, talán békésebb utazók lesznek!? Ne adjátok fel, nem szabad. Én egy hét múlva indulok, ill. 5 nap múlva, hozom a friss infókat. Szeretném ha itt lennétek, amikor megosztom majd itt, hogy miket tapasztaltam.
Busai Anikó Dátum: 2014-08-25 00:13:59
Kedves Laci és Nándi! Nem értek egyet azzal, hogy kiszálltok, mert idén már úgyis sok hasznos tanácsot adtatok, jövőre meg már úgyis más, talán békésebb utazók lesznek!? Ne adjátok fel, nem szabad. Én egy hét múlva indulok, ill. 5 nap múlva, hozom a friss infókat. Szeretném ha itt lennétek, amikor megosztom majd itt, hogy miket tapasztaltam.
Sólya Nándor Dátum: 2014-08-24 18:42:27
Szepesi László írta ekkor: 2014-08-24 16:02:18
Kedves Krisztina! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. 5 év után úgy döntöttem, hogy kiszállok az itt fórumozók köréből mivel ez a fórum sajnos már úgy látom nem arról szól amiért az iroda annak idején létrehozta. Kívánok minden most és a jövőben utazóknak nagyon kellemes üdülést. Üdv Nándinak is! Remélem jövőre találkozunk!
Kedves Szepesi Laci,Békési Krisztina,Busai Anikó!Sajnos igen......szomorú,hogy van pár ember aki az eddig kedves emberekből álló fórumot képes volt pár hét alatt szétzilálni.Magam is nagyon sokat segítettem embereknek itt a Lacival ,Krisztinával és még pár mberrel együtt a fórumon.Adtunk hasznos és talán jó információkat.Szomorú,hogy ez most abba marad és már nem lesz soha olyan mint eddig volt.Én magam is sokat gondolkodtam ezen,hogy kiszállok és hagyom,hogy ki mit akar írogasson.Nem szállok be több ilyen fórum dologba,mert azt gondolom,hogy inkább elolvasgatom külsős emberként és majd leszűröm az információkat magamnak a nyaraláshoz.ddig is Görögországba jártam nyaralni és azt hiszem össze tudtam szedni annyi,de annyi infot,hogy ha nem kapok egyet sem akkor is elboldogulok innentől már bárhol,ha megyek nyaralni.Igen Laci.....szerintem találkozunk még sidariban.Kívánok ezúton is tovább a következő nyaralóknak kellemes nyaralást,a Grand Toursnak pedig sok-sok ilyen és hasonló sikeres évet.Jövőre találko.Üdv:Nándizunk
Szepesi László Dátum: 2014-08-24 16:02:18
Békési Krisztina írta ekkor: 2014-08-24 15:14:21
Kedves Nándi ,Laci és mindenki akit érdekel sikerült eljutnunk ismét nyaralni továbbra is szerelmesek vagyunk Görögországba Sidariba ,Korfuba Zakyntosba Laganasba,Pargába és sorolhatnám Mindenkinek kívánok csodás nyarakat olyanokat mint a mieink és ezzel elköszönök egyenlőre a fórumtól mert nem akarok részese lenni a további vitáknak még olvasóként sem.Én és családom maradunk a nyáladzós ömlengős imádós táborban üdv
Kedves Krisztina! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. 5 év után úgy döntöttem, hogy kiszállok az itt fórumozók köréből mivel ez a fórum sajnos már úgy látom nem arról szól amiért az iroda annak idején létrehozta. Kívánok minden most és a jövőben utazóknak nagyon kellemes üdülést. Üdv Nándinak is! Remélem jövőre találkozunk!
Békési Krisztina Dátum: 2014-08-24 15:14:21
Kedves Nándi ,Laci és mindenki akit érdekel sikerült eljutnunk ismét nyaralni továbbra is szerelmesek vagyunk Görögországba Sidariba ,Korfuba Zakyntosba Laganasba,Pargába és sorolhatnám Mindenkinek kívánok csodás nyarakat olyanokat mint a mieink és ezzel elköszönök egyenlőre a fórumtól mert nem akarok részese lenni a további vitáknak még olvasóként sem.Én és családom maradunk a nyáladzós ömlengős imádós táborban üdv