Kedves Veronika! Köszönöm az írásodat mert őszinte és nem bántó. Pargával szemezünk jövőre, de kérdezném Tőled, hogy mennyire emelkedős is a szállásra való eljutás. Tudod két kisgyerekkel, matracokkal, ilyen táska, olyan táska még sík üzemmódban sem könnyű közlekedni.
Kedves Timi! Elég sokat kell hegyet mászni, bár mi az Alexiában voltunk, onnan minden viszonylag messze van és sok a lejtő. De azt hiszem vannak a városi strandhoz közelebbi apartmanok, amik alacsonyabban vannak, oda annyira nem vészes még két kisgyerekkel sem felmenni sztem. Nem tudom pontosan mely apartmanok ezek, utána kellene olvasni. Mi szívesen sétáltunk naponta 10-15 percet, akár lejtős utcákon is, de persze mindenki maga tudja, hogy neki mi a megfelelőbb, mi esik jól. A Parga fórumon sok hasznos infót találsz. üdv: V.