(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Ollmann Anasztázia Dátum: 2013-06-08 17:04:45
Kedves Józsi! Utólag is jó érzéssel gondolunk vissza erre az egy hétre! A Kolumbusz Oszlopról egyszer tudnál írni egy kis ismertetőt (a talapzaton is vannak alakok, stb.) ? Mert azt csak futólag láttuk... Talán egyszer még találkozunk ugyanott! Üdvözlettel: Anasztázia
Abordán Patrik Dátum: 2013-06-08 11:08:10
Kedves Józsi! Kérdésem az lenne,hogy melyik barcelonai program kinálja a legtöbb látnivalót a városból ill.hol van több szabadidő?Tossából hogyan lehet eljutni barcelonába tömegközlekedéssel ill. körülményes?
Papp Bernadett Dátum: 2013-06-06 17:14:49
Grand Józsi írta ekkor: 2013-06-05 10:43:42
Kedves Bernadett! Július végére még nem látok előre, mert a spanyolok a progran változtatás jogát fenntartják. Most még minden nap van Port Aventura. A busz reggel 07:30-kor indul Tossából és este 18:30-kor jön vissza. Természetesen az árban benne van a belépő is. A beléptetés után annyiszor ülnek fel egy-egy attrakcióra, ahányszor akarnak. Andorra szerda reggel 07:00kor indul és az út kb. 4 4 és fél óra. Érkezés után az idegenvezető szabad időt ad és délután 5 körül indulnak vissza. Ha összejön annyi magyar vendég, hogy én kísérem a csoportot, akkor ebben az esetben én megszoktam mutatni az óvárost a parlamenttel. Barcelonába eljutni több lehetőség is van: 1. Hétfőn van a Montserrat-Barcelona kirándulás. Ilyenkor délelőtt Montserratban vagyunk, délután pedig Barcelonában. Este vacsora időre érünk haza. 2. Csütörtökön van olyan Barcelona szabadidő+szökőkút vagy Barcelona Nou Camp+szökőkút. Ebben az esetben éjfélre érnek haza. 3. Szerdán 08:00-kor indul a Barcelona Gaudi kirándulás. Ebben az estben megnézik a fő Gaudi alkotásokat: Sagrada Familia, Güell park, Gaudi két híres háza. Van szabad idő a Ramblán illetve felmennek a Montjuicra is a kilátóba. Este vacsora időre érnek haza. 4. Vasárnap pedig akvárium+szökőkút. Indulás 13:00 órakor, hazaérkezés éjfél körül. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Kedves Józsi! Köszönjük szépen! :)
Grand Józsi Dátum: 2013-06-05 10:43:42
Papp Bernadett írta ekkor: 2013-06-04 19:15:00
Kedves Józsi! julius 27.-én utazunk Tossaba, szeretnénk a fakultativ programokról érdeklődni! A következők érdekelnének minket (Port Aventura,Andorra és Barcelona) ezeken belül mi tartozhat az árba?Előre is köszönöm.
Kedves Bernadett! Július végére még nem látok előre, mert a spanyolok a progran változtatás jogát fenntartják. Most még minden nap van Port Aventura. A busz reggel 07:30-kor indul Tossából és este 18:30-kor jön vissza. Természetesen az árban benne van a belépő is. A beléptetés után annyiszor ülnek fel egy-egy attrakcióra, ahányszor akarnak. Andorra szerda reggel 07:00kor indul és az út kb. 4 4 és fél óra. Érkezés után az idegenvezető szabad időt ad és délután 5 körül indulnak vissza. Ha összejön annyi magyar vendég, hogy én kísérem a csoportot, akkor ebben az esetben én megszoktam mutatni az óvárost a parlamenttel. Barcelonába eljutni több lehetőség is van: 1. Hétfőn van a Montserrat-Barcelona kirándulás. Ilyenkor délelőtt Montserratban vagyunk, délután pedig Barcelonában. Este vacsora időre érünk haza. 2. Csütörtökön van olyan Barcelona szabadidő+szökőkút vagy Barcelona Nou Camp+szökőkút. Ebben az esetben éjfélre érnek haza. 3. Szerdán 08:00-kor indul a Barcelona Gaudi kirándulás. Ebben az estben megnézik a fő Gaudi alkotásokat: Sagrada Familia, Güell park, Gaudi két híres háza. Van szabad idő a Ramblán illetve felmennek a Montjuicra is a kilátóba. Este vacsora időre érnek haza. 4. Vasárnap pedig akvárium+szökőkút. Indulás 13:00 órakor, hazaérkezés éjfél körül. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Papp Bernadett Dátum: 2013-06-04 19:15:00
Kedves Józsi! julius 27.-én utazunk Tossaba, szeretnénk a fakultativ programokról érdeklődni! A következők érdekelnének minket (Port Aventura,Andorra és Barcelona) ezeken belül mi tartozhat az árba?Előre is köszönöm.