Kedves GrandJózsi!
Először megyünk Spanyolországba, ezen belül Tossába a Don Juan szállodába jún.22-29.-ig. Aktív turisták vagyunk, akik szeretnek szép helyeket megnézni. Ha megtenné, hogy a lehetőségekről előre tájékoztat, megköszönném. Nem láttam a fakultatív barcelonai programban a Güell-parkot és szeretnénk megnézni az akváriumot is. Mi a véleménye, hogy tudnánk megvalósítani? Előre is köszönettel, várva a találkozást :) és a jó időt. Varga Ákosné
Tisztelt Dr. Varga Ákosné!
A hétfői Montserrat-Barcelona programban időhiány nincs benne a Güell park. Szerdán van egy olyan kirándulás, ami a Gaudi alkotásokat célozza meg és ebben szerepel a Güell park is. Vasárnap pedig indul olyan kirándulás, ami elviszi a vendégeket az Akváriumba és este megtekinthetik a "zenélő szökőkutat", ami Barcelona egyik fő attrakciója. Mindig törekszünk arra hogy az idegenvezetés magyar nyelven legyen, de előfordúlhat az, hogy kevés létszám esetén idegenekkel, külföldiekkel mennek a magyarok is. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!