(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Soósné Törő Eszter Dátum: 2013-06-01 20:52:15
Kedves Józsi! Június 15-én fogunk Tossába utazni egyéni utazóként a Costa Brava hotelbe. A fakultatív programokkal kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Meg tudná mondani hogy a hét melyik napjaira vannak általában tervezve? Ami érdekelne bennünket Montserrat és Barcelona, zenélő szökőkút, Blanes botanikus kert és Andorra. Andorrával kapcsolatban kérdezném hogy pontosan mit tartalmaz a program? Mennyi időt töltenénk ott? Ill. a honlapjukon már nem találom Andorrát mint fakultatív programot, lehet hogy törölték közben? Köszönöm előre is a válaszát. Eszter
Grand Józsi Dátum: 2013-05-31 09:26:44
Szilágyi Zsuzsa írta ekkor: 2013-05-30 15:16:22
Kedves Józsi! a párom szülei holnap indulnak ki hozzád,és szeretnék érdeklődni az időjárás felől?? Még mindig tizenpár fokok vannak,és esik az eső? Vagy már jobb idő van? Mire számíthatnak? Köszönöm a válaszodat előre is!! Üdvözlettel Zsuzsa smile
Kedves Zsuzsa! Sajnálom, hogy tegnap nem tudtam válaszolni, de éjfélkor jöttem haza a kirándulásból és csak ma olvastam az üzenetet. Sajnos eddig nagyon rossz időnk volt, esett, fújt, sőt még jégeső is esett. Most pl. péntek reggel fél 10-kor is csak 12 fok van, de a jövő hétre már sokkal jobb időt jósolnak. A szülei már bizonyára úton vannak, de remélem semmi nem szegi kedvüket. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Szilágyi Zsuzsa Dátum: 2013-05-30 15:16:22
Kedves Józsi! a párom szülei holnap indulnak ki hozzád,és szeretnék érdeklődni az időjárás felől?? Még mindig tizenpár fokok vannak,és esik az eső? Vagy már jobb idő van? Mire számíthatnak? Köszönöm a válaszodat előre is!! Üdvözlettel Zsuzsa smile
Bolfán Péter Dátum: 2013-05-29 17:40:47
Grand Józsi írta ekkor: 2013-05-29 10:08:58
Tisztelt Péter! Tossában három olyan nagyobb üzlet van, ahol lehet vásárolni: a Palau, ez a legdrágább, de ez van legközelebb a szállásunkhoz. A másik kettő a Caprabo illetve a Maxi Dia, de a kettő közül az utóbbi a legolcsóbb. Ebben az üzletben megkockáztatom még olcsóbban lehet vásárolni, mint nálunk Magyarországon. Felesleges tehát otthonról mindent elhozni, mikor itt még olcsóbb. A kenyér és a hús az, ami talán drágább, mint nálunk. Negyed kilós bagettet már lehet venni 40 centért, de ha egy kilót vesszünk, akkor az értelemszerűen 1.60, ami forintban kb. 450 ft. A hús kilója is kb. 10 euró körül mozog, kb. dúván 3000 ft. Az éttermekben már 10 euróért el lehet fogyasztani egy három fogásos menüt is, de van ettől olcsóbb is. Majd itt tájékoztatom Önöket. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Rendben előre is köszönöm:) Szombaton érkezünk:)
Grand Józsi Dátum: 2013-05-29 10:08:58
Tisztelt Péter! Tossában három olyan nagyobb üzlet van, ahol lehet vásárolni: a Palau, ez a legdrágább, de ez van legközelebb a szállásunkhoz. A másik kettő a Caprabo illetve a Maxi Dia, de a kettő közül az utóbbi a legolcsóbb. Ebben az üzletben megkockáztatom még olcsóbban lehet vásárolni, mint nálunk Magyarországon. Felesleges tehát otthonról mindent elhozni, mikor itt még olcsóbb. A kenyér és a hús az, ami talán drágább, mint nálunk. Negyed kilós bagettet már lehet venni 40 centért, de ha egy kilót vesszünk, akkor az értelemszerűen 1.60, ami forintban kb. 450 ft. A hús kilója is kb. 10 euró körül mozog, kb. dúván 3000 ft. Az éttermekben már 10 euróért el lehet fogyasztani egy három fogásos menüt is, de van ettől olcsóbb is. Majd itt tájékoztatom Önöket. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!