Tisztelt Péter!
Tossában három olyan nagyobb üzlet van, ahol lehet vásárolni: a Palau, ez a legdrágább, de ez van legközelebb a szállásunkhoz. A másik kettő a Caprabo illetve a Maxi Dia, de a kettő közül az utóbbi a legolcsóbb. Ebben az üzletben megkockáztatom még olcsóbban lehet vásárolni, mint nálunk Magyarországon. Felesleges tehát otthonról mindent elhozni, mikor itt még olcsóbb. A kenyér és a hús az, ami talán drágább, mint nálunk. Negyed kilós bagettet már lehet venni 40 centért, de ha egy kilót vesszünk, akkor az értelemszerűen 1.60, ami forintban kb. 450 ft. A hús kilója is kb. 10 euró körül mozog, kb. dúván 3000 ft. Az éttermekben már 10 euróért el lehet fogyasztani egy három fogásos menüt is, de van ettől olcsóbb is. Majd itt tájékoztatom Önöket. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Rendben előre is köszönöm:) Szombaton érkezünk:)