Kedves Józsi!
Kiss Andi vagyok, (Révi) tavaly a Te jóvoltodból a párom régi vágya teljesült és szülinapi ajándékként voltunk Barca meccsen. Felejthetetlen élmény volt és csodás egy hetet töltöttünk Tossában. Most ismét megyünk. Természetesen nem szeretnék a tavalyi jóindulatoddal visszaélni, de szeretném megint a segítségedet kérni, hogy a Barca-Valencia meccsre (tudomásom szerint szeptember 2-án lesz) foglalj nekünk 3 db jegyet légyszíves. Valószínűleg még korán szólók, de biztos amit biztos, meg hátha lehet tudni már valamit a jegyárakról. Előre is nagyon köszönöm. Üdvözlettel, Andrea
Kedves Andrea!
A jegyárak úgy néz ki, hogy 85 eurótól kezdődnek, ez a legolcsóbb, de ebbe még nincs benne a transzfer (Tossa-Nou Camp-Tossa) ami kb. még kb. 30-35 euró. Ha így is érdekel a dolog, kérlek jelezz vissza időben, hogy meg tudjam rendelni a jegyeket! Köszönettel: Imre J.