Szia Grandjózsi!!Köszi,azért még reménykedem a meccsben..Más kérdés,tanulmányozom a barcelonai útikönyvet és azt kérdezném,tudod mennyi a vonat Lloretből Barcelonába?És mennyibe kerül a nyitott tetejű turista busz a városban?Olvasom hogy elvisz a főbb látványosságokhoz..Ja és várhatóan szombat kora délután érkezünk(jövő héten)hogy,és hol tudunk elérni téged?Van címed,vagy telefonszámod?Köszönettel,zoli
Kedves Zoltán!
Lloretben nincs vasútállomás, csak a következő településről (Blanes) indul vonat Barcelonába. A jegy ára kb. 4 euró. A nyitott tetejű turista buszra a jegy egy napra 24 euró. Én Tossában lakom, de telefonon bármikor elérhet: 00-34-689-423-205 Maradok tisztelettel: Imre J.