Szia Grandjózsi!!
Na az már reális ár..Megbeszélem a fiúkkal..Rég mikor voltam Barcelona meccsen helyi iroda elől vitt-hozott a busz.Elképzelhető ez hogy Lloretből van olyan iroda ahonnan elvisz minket a busz és vissza is hoz??Már mint most arról az Espanyol meccsről beszélünk..Jó hír,úgy néz ki még négy fő csatlakozik csapatunkhoz,és ők is a Grand Tours vendégszeretetét fogják élvezni Tossában..Üdvözlettel,zoli
Szia Grandjózsi!Még nem merem biztosra mondani,ha megyünk valószínű négyen,és Lloretből..A helyszínen nem tudjuk lebeszélni??Miután szombaton érkezünk majd,úgy gondolom ha szombaton lesz biztosan nem,vasárnap esetleg..Én mennék,de a fiúk nevében nem merek ígéretet tenni..Nagy baj ha a helyszínen beszélünk róla??Köszönettel,zoli