Kedves Józsi!
Kiss Andi vagyok, (Révi) tavaly a Te jóvoltodból a párom régi vágya teljesült és szülinapi ajándékként voltunk Barca meccsen. Felejthetetlen élmény volt és csodás egy hetet töltöttünk Tossában. Most ismét megyünk. Természetesen nem szeretnék a tavalyi jóindulatoddal visszaélni, de szeretném megint a segítségedet kérni, hogy a Barca-Valencia meccsre (tudomásom szerint szeptember 2-án lesz) foglalj nekünk 3 db jegyet légyszíves. Valószínűleg még korán szólók, de biztos amit biztos, meg hátha lehet tudni már valamit a jegyárakról. Előre is nagyon köszönöm. Üdvözlettel, Andrea
Kedves Andrea!
Örülök, hogy tavaly jól éreztétek magatokat és ismét Tossát választottátok. Amint tudok valamit a meccsel kapcsolatosan, rögtön írok Nektek. Addig is kérem türelmeteket! Üdvözlettel: Imre J.