(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Piber Viktória Dátum: 2012-06-20 15:01:37
Kedves GrandTours! Érdeklődnék, hogy 22-én indulunk Tossába Budapestről, a honlapom olvastam, hogy 7:30-kor indulunk, változott-e ez esetleg? Köszönöm a segítséget! Üdv.:Viktória
Vingl Andrea Dátum: 2012-06-20 14:23:08
Kedves grandjozsi köszönöm szépen a válaszát! Még azt szeretném megkérdezni, hogy van-e arról információja,hogy egy db sombrero kalap mennyi euroba kerül? Köszönöm szépen válaszát! Üdv.: Andrea
Deák Fruzsina Dátum: 2012-06-19 17:16:55
Grand Józsi írta ekkor: 2012-06-19 16:54:55
Kedves Fruzsina! A Montserrat-Barcelona kirándulás alkalmából a Sagrada Familiá-t csak kivülről nézzük meg, a Güell-parkba pedig az idő rövídsége miatt lehetetlen eljutni, illetve nagyon messze esik a városközponttól. Ha nagyon szeretne eljutni a Güell-parkba, akkor ajánlom a Gaudi+Barcelona nevű kirándulásunkat, mely Antonio Gaudi fő alkotásaihoz viszi el a látogatókat és 34 euróba kerül. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Köszönöm gyors válaszát!:)
Grand Józsi Dátum: 2012-06-19 16:54:55
Deák Fruzsina írta ekkor: 2012-06-19 16:23:27
Kedves Grand Józsi! Júliusban megyünk majd a barátommal Tossába és azt szeretné kérdezni, hogy a Barcelona Monserattal fakultatív programban a Sagrada Familiaba be is megyünk vagy csak megtekintjük? Másrészt lehetne kérni azt, hogy a Güell Park is benne legyen a fakultatív programban vagy ez lehetetlen? Előre is köszönöm válaszát. Üdvözlettel: Deák Fruzsina
Kedves Fruzsina! A Montserrat-Barcelona kirándulás alkalmából a Sagrada Familiá-t csak kivülről nézzük meg, a Güell-parkba pedig az idő rövídsége miatt lehetetlen eljutni, illetve nagyon messze esik a városközponttól. Ha nagyon szeretne eljutni a Güell-parkba, akkor ajánlom a Gaudi+Barcelona nevű kirándulásunkat, mely Antonio Gaudi fő alkotásaihoz viszi el a látogatókat és 34 euróba kerül. Maradok tisztelettel: Grandjózsi!
Deák Fruzsina Dátum: 2012-06-19 16:23:27
Kedves Grand Józsi! Júliusban megyünk majd a barátommal Tossába és azt szeretné kérdezni, hogy a Barcelona Monserattal fakultatív programban a Sagrada Familiaba be is megyünk vagy csak megtekintjük? Másrészt lehetne kérni azt, hogy a Güell Park is benne legyen a fakultatív programban vagy ez lehetetlen? Előre is köszönöm válaszát. Üdvözlettel: Deák Fruzsina