Kedves grandjozsi!
Tervezgetjük a nyaralásunkat, s felmerült Tossa de Mar is. Mi a férjemmel ott voltunk nászúton sok éve, természetesen a Grand Tours-sal, a Sol1 v.2-ben. Most mennénk a gyerekekkel, de már nem emlékszem pontosan a víz illetve part mennyire "gyerekbarát". Ha jól emlékszem, a part nem homokos. Mennyire messze lehet bemenni a vízbe, mennyire sekély? (7 és 11 éves gyerekekkel mennénk)
Fakultatív programok a gyerekeknek olcsóbbak? Mennyibe kerülnek? (elsősorban a delfinárium érdekel, illetve Barcelona)
2 felnőtt+3 gyerek létszámmal az El Velero apartmanban tudnánk megszállni - mi a véleményed az apartmanról?
Köszönöm a válaszokat!
Kedves Éva!
Tossában a part finom kavicsos és a tenger hirtelen mélyül, ami azt jelenti, hogy kb. 4-5 méter után a tenger csak jó úszóknak ajánlott. Természetesen a kirándulásoknál mindig van gyerek ár. A Barcelonai kirándulás Montserrat-tal pl. 25 euro, a Delfinárium pedig 16 euró gyerekeknek. A gyerek ár mindig 12 éves korig értendő. A Delfináriumba van olyan lehetőség, hogy családi jegyet adok (két felnőtt és két gyerek), ami így 65 euróba kerül, 17 eurót meg lehet spórolni. Tudom, hogy Önök öten vannak, de a családi jegybe csak két felnőtt és két gyerek fér bele, a harmadiknak meg kell venni külön a gyerekjegyet. Az El Velero apartmanház minden komfortigényt kielégít. Én javaslom Önöknek a II/2 es szobát, mivel öten vannak. Ebben a szobában így kényelmesen elférnek majd! Ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!