Kedves GrandJózsi! Köszönöm szépen a válaszát! Ellentétes információkat kaptam korábban ezen kérdésemre, és így jobbnak láttam a legilletékesebb személytől kérdezni. És szeretnék még egy keveset kérdezni a svédasztalos ellátással kapcsolatban, hogy milyen. Nem tudom, hogy van-e információja ebben a témában, hogy mennyire jó, dicsérték-e, de hátha hallott valamit a korábbi kedves vendégeitől róla. Egy másik kérdésem ehhez kapcsolódóan, hogy a svédasztal csak a vacsorára vonatkozik vagy esetleg a reggelire is (vagy a reggeli más típusú)? Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel: Vera
Kedves Vera!
A szálláshoz lehet kérni félpanziót (reggeli+vacsora) vagy csak vacsorát. Mindkét étkezés svédasztalos. Az idén a félpanzió (7 reggeli, 7 vacsora) 36.900 Ft, kb. 120 euró, a vacsora pedig 28.900 Ft, kb. 100 euró. A reggeli és a vacsora is a Hotel Mare Nostrumban lesz. Az ellátás bőséges: reggelire többféle szalámit, sajtot, kolbászt, virslit, vajat, lekvárt, műzlit stb szolgálnak fel, amihez természetesen ital is jár, legyen az kávé vagy üdítő. A vacsorához többféle salátát, köretet, húst, desszertet szervíroznak. Levesből is mindig van legalább egy fajta, hiszen a spanyolok nem leveses nép. Viszont a vacsorához nem szolgálnak fel inni valót, be sem lehet vinni az étterembe, de a helyszínen lehet vásárolni. Az eddigi vendégek még soha nem maradtak éhesen, mindenki tudott a saját ízvilágának megfelelően választani és elégedetten távoztak. Remélem válaszommal tudtam segítséget nyújtani döntéséhez! Maradok tisztelettel: Grandjózsi!