(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Szilágyi Gábor Dátum: 2012-01-23 16:56:55
Tisztelt Grandjózsef ! Előző kérdéseimből is világosan látható hogy nem vagyok egy jártas utazó . Kérem nézze el nekem ezt a kis értetlenséget .Telefonon azt az információt kaptam az irodától , hogy a fel nem használt pótágyért is fizetni kell . Ezért nem éri meg nekem a 201-202 "szoba", csak a 203-as a két gyereknek ! Azért voltam bizonytalan, mert nem tudtam hogy két személynek foglalható-e 2+1 férőhelyes szoba , és ha igen kell-e fizetni a fel nem használt pótágyért. ( Bár ez nem nagyon érné meg az utazási irodának :D ). Köszönöm a jóindulatát és ha minden jól megy hamarosan intézem a foglalást !
Nagy Emese Dátum: 2012-01-23 15:00:14
Kedves Grandjozsi ! Én 6 éve voltam Tossán előszezonba és a víz hideg volt. Most nézem októberi időpontot akkor ott milyen idő van ????? Tengerbe még belehet menni ???
Grand Józsi Dátum: 2012-01-23 11:58:09
Szilágyi Gábor írta ekkor: 2012-01-22 18:06:53
Tisztelt Grandjózsef ! Köszönöm gyors válaszát ! Akkor ha jól értelmezem , a két nagy gyereknek , a Sol2 203-as "szoba" lenne ideálisan foglalható. Hiszen ez kétszemélyes, míg a 201-202 "szoba" három személyes . Javítson ki kérem ha nem jól gondolom !
Kedves Gábor! Mindegyik szoba 2 személyes, de a 201 és a 202 pótágyazható. Az Önök konyhás szobájához a 201-es esik a legközelebb, melyben franciaágy van. A 202-ben pedig két szimpla. Ez a két szoba, mint írtam pótágyazható, ha harmadik személyről is szó van. A 203-ban is franciaágy van, de nem pótágyazható. Remélem sikerült segítenem a döntésben. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Szilágyi Gábor Dátum: 2012-01-22 18:06:53
Tisztelt Grandjózsef ! Köszönöm gyors válaszát ! Akkor ha jól értelmezem , a két nagy gyereknek , a Sol2 203-as "szoba" lenne ideálisan foglalható. Hiszen ez kétszemélyes, míg a 201-202 "szoba" három személyes . Javítson ki kérem ha nem jól gondolom !
Grand Józsi Dátum: 2012-01-22 15:46:20
Szilágyi Gábor írta ekkor: 2012-01-21 19:21:45
Tisztelt Grandjózsef ! A Sol2 Apartmanban két felnőtt és két fiatalkorú részére szeretnénk igénybe venni , az "1 db kétágyas apartman + szoba fürdőszobával kombinációt". Ön hányas számú szobákat ajánlaná , hogy közel maradjunk egymáshoz. / pl. Sol2 201-hez/. Sajnos a szobák elhelyezkedéséről nem találtam rajzot. A már itt lakottak tapasztalatát is szívesen fogadnám . A januári előfoglaláshoz lenne lényeges !
Kedves Gábor! Ha Önök a 201-es konyhás, erkélyes szobához keresnek konyhanélküli szobát, akkor ehhez a legközelebb fekvő szoba ezen az emeleten szintén a 201-es. Mellette található a 202, 203 szoba is, amik szintén konyhanélküliek. Ez azt jelenti tehát, hogy a második emeleten két 201, két 202, két 203 szoba található, de az egyik mindig konyhás és erkélyes, a másik viszont konyhanélküli és nincs erkély, hiszen az ablak egy tűzfalra néz, ezért olcsóbbak ezek a szobák. Ha bármi másban tudok Önnek segíteni, csak nyugodtan írjon! Üdvözlettel: Grandjózsi!