(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Szilágyi Gábor Dátum: 2012-01-21 19:21:45
Tisztelt Grandjózsef ! A Sol2 Apartmanban két felnőtt és két fiatalkorú részére szeretnénk igénybe venni , az "1 db kétágyas apartman + szoba fürdőszobával kombinációt". Ön hányas számú szobákat ajánlaná , hogy közel maradjunk egymáshoz. / pl. Sol2 201-hez/. Sajnos a szobák elhelyezkedéséről nem találtam rajzot. A már itt lakottak tapasztalatát is szívesen fogadnám . A januári előfoglaláshoz lenne lényeges !
Melinda Dátum: 2012-01-20 15:55:59
Üdv mindenkinek . Kérdésem az lenne, ha kártyával szeretnék fizetni,azt hol kell kiválasztani mert nem találok olyat.Csak netbankos átutalás van..Segitene valaki ?) Melinda
Piber Viktória Dátum: 2012-01-19 19:07:08
Köszönöm szépen a választ! Nagyon nagy segítség volt! smile
Kovács Sándor Dátum: 2012-01-19 18:49:00
Piber Viktória írta ekkor: 2012-01-19 11:07:16
Kedves fórumozók! Érdeklődnék, hogy aki volt a Sol2 apartmanban, meg tudná mondani,hogy este mégis mennyire zajos, illetve, hogy melyik szobát ajánljátok, a kis mellékutcára, vagy a főutcára nézőt? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!!Üdvözlettel: Viki
Üdv, Viktória! Kétszer laktunk a Sol2-ben, mindkétszer az utcafronton. A 101 az első emelten van, de nem tapasztaltunk nagy utcazajt, három évvel később a 203-ban sem.Nyugodt szívvel ajánlom az utcára néző apartmanokat, sem nappal, sem este nincs nagy hangzavar. Egyébként sem zajos a város, a főutcán sincs nagy forgalom. Ezek adott év augusztus végi tapasztalatai.
Piber Viktória Dátum: 2012-01-19 11:07:16
Kedves fórumozók! Érdeklődnék, hogy aki volt a Sol2 apartmanban, meg tudná mondani,hogy este mégis mennyire zajos, illetve, hogy melyik szobát ajánljátok, a kis mellékutcára, vagy a főutcára nézőt? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!!Üdvözlettel: Viki