Kedves fórumozók! Érdeklődnék, hogy aki volt a Sol2 apartmanban, meg tudná mondani,hogy este mégis mennyire zajos, illetve, hogy melyik szobát ajánljátok, a kis mellékutcára, vagy a főutcára nézőt?
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!!Üdvözlettel: Viki
Üdv, Viktória! Kétszer laktunk a Sol2-ben, mindkétszer az utcafronton. A 101 az első emelten van, de nem tapasztaltunk nagy utcazajt, három évvel később a 203-ban sem.Nyugodt szívvel ajánlom az utcára néző apartmanokat, sem nappal, sem este nincs nagy hangzavar. Egyébként sem zajos a város, a főutcán sincs nagy forgalom. Ezek adott év augusztus végi tapasztalatai.