Kedves József!
Már váltottunk levelet (én vagyok aki a szeptember 18-i Barca-Ossasuna meccsre 5 db jegyet kért) és a megbeszéltek szerint jelzek, mivel már kevesebb mint két hét van érkezésünkig. Kérem segítsen nekünk, hogy legyen jegyünk, és kérem, hogy ha valami teendőm van akkor írjon.
Segítségét és válaszát előre is nagyon köszönöm. Már nagyon várjuk az indulást.... no meg az érkezést! :-)
Üdvözlettel, D. Andrea
Kedves Andrea!
Amint tudok valamit, írok Önnek. Eddig még senki nem hírdette a meccrse a jegyeket, de biztos vagyok benne, hogy idővel igen. Nyugodjon meg, Önnek semmi teendője! Üdvözlettel: Grandjózsi!