(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Joda Dátum: 2011-09-04 10:42:28
Az októberi turnussal utazunk barátnőmmel Tossa de mare településre. Pontosan érdekelnének a fakultatív programok időpontjai. Mert 2 napra szeretnénk átrepülni Mallorcára. A csütörtöki piacot, a delfináriumot és az üveghajót semmiképpen se hagynánk ki. Geronai reptér milyen messze van onnan esetleg taxival mennyiért vinnének el, vagy buszjegy mennyibe kerülhet? Október 12-i ünnep mennyire érinti a közlekedést és az üzletek nyitvatartását? Általában a taxik milyen árral dolgoznak? Bocsi a sok kérdésért, de ez lesz az első spanyol utunk és szeretnénk felkészültek lenni. Jön még valaki a 8-i turnussal?
Pásztor Gáborné Dátum: 2011-09-02 19:20:12
Grand Józsi írta ekkor: 2011-09-02 17:14:05
Kedves Mónika! Októberben, csak 16-án játszik itthon a Barca, de ekkor mi már úton leszünk hazafelé! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves József! Köszönöm a válaszát, sajnálom, hogy nem lesz meccs. De remélem azért meg lehet nézni majd a stadiont a barcelonai fakultatív kiránduláson.És reménykedem a jó időben is. Ha a tengerben nem is lehet fürdeni, de legalább napozni tudjunk egy kicsit. Üdvözlettel Pásztorné
Grand Józsi Dátum: 2011-09-02 17:14:05
Pásztor Gáborné írta ekkor: 2011-09-02 10:25:19
Kedves József! Ha minden sikerül az utolsó turnusban utazunk. Szeretném mekérdezni, hogy abban a turnusban lesz -e meccs a barcelonai stadionba mert szeretném a férjem meglepni egy jeggyel. Előre is köszönöm segítségét. P.-né Mónika
Kedves Mónika! Októberben, csak 16-án játszik itthon a Barca, de ekkor mi már úton leszünk hazafelé! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Pásztor Gáborné Dátum: 2011-09-02 10:25:19
Kedves József! Ha minden sikerül az utolsó turnusban utazunk. Szeretném mekérdezni, hogy abban a turnusban lesz -e meccs a barcelonai stadionba mert szeretném a férjem meglepni egy jeggyel. Előre is köszönöm segítségét. P.-né Mónika
Deczki Gabriella Dátum: 2011-08-31 09:44:59
Kedves József! Köszönöm a leírást! Üdvözlettel: Gabi