Kedves Mónika!
Októberben, csak 16-án játszik itthon a Barca, de ekkor mi már úton leszünk hazafelé! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves József!
Köszönöm a válaszát, sajnálom, hogy nem lesz meccs. De remélem azért meg lehet nézni majd a stadiont a barcelonai fakultatív kiránduláson.És reménykedem a jó időben is. Ha a tengerben nem is lehet fürdeni, de legalább napozni tudjunk egy kicsit. Üdvözlettel Pásztorné