(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Soós Tamás Dátum: 2011-08-29 20:06:26
Grand Józsi írta ekkor: 2011-08-27 10:40:36
Kedves Tamás! A jövő héten valószínű, hogy emeletes busz jön! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Józsi! Nagyon szépen köszönöm a válaszát! Szombaton találkozunk. Üdv: Tamás
Dátum: 2011-08-29 19:03:13
Kedves Józsi! Az utolsó turnussal megyünk, nagyon várjuk :) Ha lehet, szeretném elkérni a fakultatív programok leírását. ([email protected]) Köszönöm! Gabi
Székely Erika Dátum: 2011-08-28 13:22:06
Kedves Józsi! Mi szeptember 9-én megyünk Tossa-ba. Érdeklődni szeretnénk, hogy a fakultatív programok ára változott-e a katalógusban található árakhoz képest. Ha van rá lehetőség szívesen fogadnánk részletes leírást is róluk. Köszönettel: Imi és Erika ([email protected])
Grand Józsi Dátum: 2011-08-27 10:46:25
Szabó Anikó írta ekkor: 2011-08-25 18:43:11
Kedves Józsi! Csatlakoznék, nagyon várjuk a nászutunk és azt is milyen busszal megyünk :) Plusz még kérdésem lenne, hogy a küldött fakultatív programoknál a vasárnapi, a hétfői és a csütörtöki Barcelona látogatásnál van-e átfedés vagy teljes az átfedés, magyarul megéri-e többre elmenni, vagy ugyanazokat nézzük majd meg? Továbbá ugye jól emlékszem korábbi hozzászólásból, hogy elég a megérkezéskor ezekre a programokra jelentkezni? Köszönettel: Siposné Szabó Anikó
Kedves Anikó! Mindenekelőtt engedje emg, hogy gratuláljak házasságkötésük alkalmából és sok boldogságot kívánjak Önöknek az elkövetkezendő évtizedekre. Önnek is azt tudom mondani, hogy a jövő héten valószínű, hogy emeletes busz jön (95%). A programokban van némi átfedés, de nem lényeges. A legtöbbet a Montserrat-Barcelona programon látnak. Wifi a SOL1-ben is van, azt a tulajdonos adja, mi csak a Sol2-ben biztosítjuk a wifit! Kívánok Önöknek minden jót! ÜdvözletteL. Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-08-27 10:40:36
Soós Tamás írta ekkor: 2011-08-24 20:53:40
Kedves Józsi! Lehet már tudni, hogy jövő héten milyen busz megy Tossára? Már alig várjuk az indulást. Üdv: Tomi
Kedves Tamás! A jövő héten valószínű, hogy emeletes busz jön! Üdvözlettel: Grandjózsi!