Kedves Józsi! Csatlakoznék, nagyon várjuk a nászutunk és azt is milyen busszal megyünk :) Plusz még kérdésem lenne, hogy a küldött fakultatív programoknál a vasárnapi, a hétfői és a csütörtöki Barcelona látogatásnál van-e átfedés vagy teljes az átfedés, magyarul megéri-e többre elmenni, vagy ugyanazokat nézzük majd meg? Továbbá ugye jól emlékszem korábbi hozzászólásból, hogy elég a megérkezéskor ezekre a programokra jelentkezni?
Köszönettel: Siposné Szabó Anikó
Kedves Anikó!
Mindenekelőtt engedje emg, hogy gratuláljak házasságkötésük alkalmából és sok boldogságot kívánjak Önöknek az elkövetkezendő évtizedekre. Önnek is azt tudom mondani, hogy a jövő héten valószínű, hogy emeletes busz jön (95%). A programokban van némi átfedés, de nem lényeges. A legtöbbet a Montserrat-Barcelona programon látnak. Wifi a SOL1-ben is van, azt a tulajdonos adja, mi csak a Sol2-ben biztosítjuk a wifit! Kívánok Önöknek minden jót! ÜdvözletteL. Grandjózsi!