Tisztelt József!Júniusban utaztam Önökkel Spanyolországba!Most újra mennék októberben a Monte Carloi városlátogatással szervezett útra!Az időjárással kapcsolatban milyen tapasztalatokkal rendelkeznek?Októberben van még igazi strandidő?Várnám válaszát-köszönettel:Papp Róbert
Kedves Róbert!
A tapasztalat azt mutatja, hogy még októberben is strandidő van, a tenger is kellemesen meleg és nem ritka a 25 fok sem. Igaz, tavaly ősszel az időjárás egy kicsit megtréfált bennünket, mert esett,de az előtte lévő négy évben ragyogó idő volt. Az időjárással különben óvatosan kell bánni, mert mint Ön is tudja, nagyon kiszámíthatatlan. Üdvözlettel: Grandjózsi!