Kedves Józsi. Kérlek, nézd el nekem, hogy olyat kérdezek tőled, amiről magam is tudom, hogy nem ide tartozik, és nem is a munkakörödbe.

Azért fordulok hozzád, mert mástól nem tudok információt kérni, és arra gondoltam, hogy tossai ismerőseidtől talán már hallottál róla. Tudsz-e információval segíteni nekem a következő kérdésekben? Tossában szokásos temetési eljárás-e, az emberi hamvak tengerbe szórása? Lehetséges-e ez? Amennyiben igen, akkor vannak-e ezzel kapcsolatos előírások, hogy ez hol, hogyan, és mikor kivitelezhető. Engedélyhez kötött-e, ill. van-e különbség e tekintetben a helyiek és a külföldi állampolgárok hamvai között? Üdvözöl: Ibolya