(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-07-19 15:55:45
Grand Józsi írta ekkor: 2011-07-19 15:16:43
Kedves Adrienn! Ha jól tudom, akkor a héten két kis busz jön. Sajnos ahéten szinte mindennap esett, ha nem este, akkor nappal, de nincs hideg. Ezek csak futó záporok, de kiadósak! Kérem ne szegje kedvét semmi! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves József! Köszönöm a válaszát, kicsit elszomorodtam az időjárás miatt, de reménykedem, hogy szombatra megjavul az idő és nem hagy bennünket cserben! :) Elnézését kérem az értetlenkedésemért, de mit takar a kis busz, 9 fős buszokat? Előre is köszönöm a válaszát, üdv: Vizi-Németh Adrienn
Grand Józsi Dátum: 2011-07-19 15:16:43
Vizi-Németh Adrienn írta ekkor: 2011-07-19 11:31:05
Kedves József! Érdeklődni szeretnék, hogy ezen a héten milyen busz visz ki bennünket Tossába? Illetve, hogy milyen az idő Tossában? Mert az előrejelzés folyton esőt mutat. :( A válaszát előre köszönöm, üdv: Vizi-Németh Adrienn
Kedves Adrienn! Ha jól tudom, akkor a héten két kis busz jön. Sajnos ahéten szinte mindennap esett, ha nem este, akkor nappal, de nincs hideg. Ezek csak futó záporok, de kiadósak! Kérem ne szegje kedvét semmi! Üdvözlettel: Grandjózsi!
T Edina Dátum: 2011-07-19 13:22:27
http://www.rtlklub.hu/most/20767_torzsutas_kozmopolita_forgatagaval_kiveteles_epiteszetevel_e Ezt is érdemes megnézni! :-)
T Edina Dátum: 2011-07-19 13:19:56
Sziasztok! http://tv2.hu/aktiv/video/barcelonai-gasztrotura Ezt nézzétek meg!!! smile Mi augusztus 26-án indulunk! Már nagyon várom!!!!! smile Jó utat mindenkinek!
Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-07-19 11:31:05
Kedves József! Érdeklődni szeretnék, hogy ezen a héten milyen busz visz ki bennünket Tossába? Illetve, hogy milyen az idő Tossában? Mert az előrejelzés folyton esőt mutat. :( A válaszát előre köszönöm, üdv: Vizi-Németh Adrienn