Kedves Adrienn!
Ha jól tudom, akkor a héten két kis busz jön. Sajnos ahéten szinte mindennap esett, ha nem este, akkor nappal, de nincs hideg. Ezek csak futó záporok, de kiadósak! Kérem ne szegje kedvét semmi! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves József! Köszönöm a válaszát, kicsit elszomorodtam az időjárás miatt, de reménykedem, hogy szombatra megjavul az idő és nem hagy bennünket cserben! :) Elnézését kérem az értetlenkedésemért, de mit takar a kis busz, 9 fős buszokat? Előre is köszönöm a válaszát, üdv: Vizi-Németh Adrienn