(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Kunkli-Marinczer Edina Dátum: 2011-07-26 11:15:55
Kedves Grandtours! Érdeklődni szeretnék, hogy Lloret de Mar-ból, mely fakultatív programok indulnak szeptemberben? Bennünket a férjemmel leginkább a "Barcelona MONTSERRATTAL" városnézés érdekelne és a szeptember 3-ai turnussal indulunk. Kérdésem: A katalógusban feltüntetett ár:40 Euro mit foglal magában (gondolok itt belépők árai, ebéd stb.) Milyen pluszköltségre számítsunk egy ilyen kirándulás alkalmával. Tudom az időjárás szeszélyes és kiszámíthatatlan, de milyen idő szokott lenni átlagban szeptember első hetében? Válaszát előre is köszönöm: Kunkli-Marinczer Edina smile
Simon Laszlone Dátum: 2011-07-24 07:32:18
Kedves József! Egy kis segítséget szeretnénk kérni Öntől, mivel jelentkezni szeretnénk a 2011. október 06.-án induló utolsó spanyolországi Tossa de Mare -ba induló útjukra. Az lenne a kérdésünk, hogy ha Szegedről szeretnénk menni esetleg van-e gyűjtőjárat ami elvisz bennünket az egyik felszálló helyre, valamint azt is szeretnénk megkérdezni, hogy esetleg Tatabányánál meg tudnánk oldani, hogy ott szálljunk fel a 2 útvonalú buszra, hogy ez a járat is meg fog-e állni Monacóba, vagy csak a 1 útvonalú busz áll meg. Segítségét előre is köszönjük szépen! Üdvözlettel: Simonné Ági
Szalai József Dátum: 2011-07-23 14:20:09
Kedves Józsi! Először is üdvözöllek. Remélem jól vagy. Kérlek vigyázz Vizi-Németh Adrienékre. Biztos megérkeztek már Tossába. A Hellaszon segítettem a felkészülésüket és nagyon szeretném, ha jól éreznék magukat. Légy szíves mondd meg nekik, hogy jó nyaralást kívánunk nekik! Most műtét jön Mariannak és lehet, de nem igérem, ha gyorsan gyógyul, hogy az utolsó turnuson találkozunk ismét Tossában. Minden esetre gyúrunk rá. Neked baráti üdvözletünket küldjük. Jóska és Mariann
Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-07-20 09:12:13
Grand Józsi írta ekkor: 2011-07-20 08:59:58
Kedves Adrienn! A kis busz 54 személyes, a nagy busz pedig 82. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves József! Köszönöm a válaszát! Szombaton találkozunk. :) Üdv: Vizi-Németh Adrienn
Grand Józsi Dátum: 2011-07-20 08:59:58
Vizi-Németh Adrienn írta ekkor: 2011-07-19 15:55:45
Kedves József! Köszönöm a válaszát, kicsit elszomorodtam az időjárás miatt, de reménykedem, hogy szombatra megjavul az idő és nem hagy bennünket cserben! :) Elnézését kérem az értetlenkedésemért, de mit takar a kis busz, 9 fős buszokat? Előre is köszönöm a válaszát, üdv: Vizi-Németh Adrienn
Kedves Adrienn! A kis busz 54 személyes, a nagy busz pedig 82. Üdvözlettel: Grandjózsi!