Kedves Józsi! Lehet már tudni, hogy melyik busz megy 15-én?
Sajna annyi mindent összecsomagoltam, hogy selejtezni kell.
Ezzel kapcsolatban kérdezem, hogy az ottani időjárási viszonyokat nézve kell -e esténként hosszú ujjú póló vagy mellény? Természetesen 1-1-et beteszek biztonságképpen, de ha kell, akkor viszek váltást is. Már várom a találkozást: Ági
Kedves Ágnes!
A héten kis busz jön, tehát az 54 személyes. Tegnap éjszaka esett az eső és most reggel hűvös van, tehát 1-1 meleg ruhadarabot nyugodtan hozzanak magukkal, mert soha nem lehet tudni. Kívánok nagyon jó utat! Üdvözlettel: Grandjózsi!