(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-07-15 08:25:39
Grand Józsi írta ekkor: 2011-07-13 18:12:13
Kedves Adrienn és Zita! Elnézést, hogy egyszerre válaszolok Önöknek, de szerintem mindketten az időjárásra kíváncsiak. Azt kell, hogy mondjam, hogy az időjárás itt is állandóan változik. Pl. tegnap még péntekre vihart mondtak, ma pedig már napos időt jósolnak: tehát teljesen kiszámíthatatlan!!!! A mai híradások szerint napokon keresztül 30 fok várható, néha felhőkkel. Ha esik, akkor csak futó záporok várhatók! Kérem ne szegje semmi kedvüket, várom Önöket szeretettel! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves József! Köszönöm a válaszát! Már csak 1 hét és indulás. :) A jó idő pedig meg van rendelve!!! Üdv: Vizi-Németh Adrienn
Luna1110 Dátum: 2011-07-14 19:26:06
Grand Józsi írta ekkor: 2011-07-14 09:16:02
Kedves Ágnes! A héten kis busz jön, tehát az 54 személyes. Tegnap éjszaka esett az eső és most reggel hűvös van, tehát 1-1 meleg ruhadarabot nyugodtan hozzanak magukkal, mert soha nem lehet tudni. Kívánok nagyon jó utat! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Köszönöm szépen. Ági
Soós Tamás Dátum: 2011-07-14 14:50:31
Már csak 49 nap és indulunk... smile Jön még valaki szeptember 3-tól? Üdv: Tomi
Grand Józsi Dátum: 2011-07-14 09:16:02
Luna1110 írta ekkor: 2011-07-13 18:55:53
Kedves Józsi! Lehet már tudni, hogy melyik busz megy 15-én? Sajna annyi mindent összecsomagoltam, hogy selejtezni kell. Ezzel kapcsolatban kérdezem, hogy az ottani időjárási viszonyokat nézve kell -e esténként hosszú ujjú póló vagy mellény? Természetesen 1-1-et beteszek biztonságképpen, de ha kell, akkor viszek váltást is. Már várom a találkozást: Ági
Kedves Ágnes! A héten kis busz jön, tehát az 54 személyes. Tegnap éjszaka esett az eső és most reggel hűvös van, tehát 1-1 meleg ruhadarabot nyugodtan hozzanak magukkal, mert soha nem lehet tudni. Kívánok nagyon jó utat! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Luna1110 Dátum: 2011-07-13 18:55:53
Kedves Józsi! Lehet már tudni, hogy melyik busz megy 15-én? Sajna annyi mindent összecsomagoltam, hogy selejtezni kell. Ezzel kapcsolatban kérdezem, hogy az ottani időjárási viszonyokat nézve kell -e esténként hosszú ujjú póló vagy mellény? Természetesen 1-1-et beteszek biztonságképpen, de ha kell, akkor viszek váltást is. Már várom a találkozást: Ági