Kedves Józsi!Szeretnék érdeklődni,hogy a Spanyol hírekben milyen időjárást mondanak?Mi 15-én pénteken megyünk és a 14 napos előrejelzést néztem vasárnapra kicsit lehül és esőt is mutat.Remélem ,hogy nem így lesz . Válaszát előre is köszönöm!Üdvözlettel ZITA!
Zita! Én is nyomon követem a zoovert, furcsállottam is, hogy ott csak 28 fokokat mutat, nálunk meg 30 felettieket. A férjem azt mondta, hogy ezeket a hőmérsékleteket árnyékban mérik. Ha így van, akkor a napon mennyi lehet? Szerintem ne aggódj. az nem baj, hogyha nem ájulunk el a forróságtól, az se az ember szívének, se a vérnyomásának nem jó. Napozni, fürdeni meg 28 fokban is lehet. Szia: Ági