(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2011-07-11 21:27:50
Vizi-Németh Adrienn írta ekkor: 2011-07-09 21:00:01
Kedves József! Érdeklődni szeretnék, hogy a barcelonai egész napos kiránduláson lesz-e lehetőség meleg ebéd elfogyasztására valamelyik étteremben, vagy idő hiányában erre nem kerül sor? Válaszát előre is köszönöm, üdv: Vizi-Németh Adrienn
Kedves Adrienn! Valamennyi idő mindenhol lesz, de nem hiszem, hogy ez elég lesz egy meleg ebéd elfogyasztására. Ez egy nagyon pörgős nap: Montserratban 2-2 és fél órát szoktunk tölteni, Barcelónában pedig mindenhol 10-20 perceket, kivévéve a Ramblát, ahol egy órát. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Vízi József Dátum: 2011-07-10 12:37:55
Kedves Józsi! Augusztus 26-án megyünk Tossába. Aug.28-án a Barcelona otthon játszik mérkőzést. Erre szeretnénk többen elmenni. Van-e lehetőség előre belépő vételre? Üdv: Vízi József
Dátum: 2011-07-10 12:00:41
Kedves Józsi! Köszönöm válaszod. Már nagyon várom a viszontlátást. smile Addig is vigyázz magadra! Kedves vendégeket, problémamentes, kellemes munkanapokat kívánok Neked. Ibolya smile smile smile
Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-07-09 21:00:01
Kedves József! Érdeklődni szeretnék, hogy a barcelonai egész napos kiránduláson lesz-e lehetőség meleg ebéd elfogyasztására valamelyik étteremben, vagy idő hiányában erre nem kerül sor? Válaszát előre is köszönöm, üdv: Vizi-Németh Adrienn
Grand Józsi Dátum: 2011-07-09 12:13:17
írta ekkor: 2011-07-08 15:51:52
Kedves Józsi! Megvan-e még a TV szobában a számítógép, ill. az internet használati lehetőség? Jó munkát és jó egészséget kívánok. Ibolya smile smile smile smile smile ...
Kedves Ibolya! Természetesen a számítógép még mindig az utasok rendelkezésére áll! Üdvözlettel: Imre J.