Kedves József! Érdeklődni szeretnék, hogy a barcelonai egész napos kiránduláson lesz-e lehetőség meleg ebéd elfogyasztására valamelyik étteremben, vagy idő hiányában erre nem kerül sor? Válaszát előre is köszönöm, üdv: Vizi-Németh Adrienn
Kedves Adrienn!
Valamennyi idő mindenhol lesz, de nem hiszem, hogy ez elég lesz egy meleg ebéd elfogyasztására. Ez egy nagyon pörgős nap: Montserratban 2-2 és fél órát szoktunk tölteni, Barcelónában pedig mindenhol 10-20 perceket, kivévéve a Ramblát, ahol egy órát. Üdvözlettel: Grandjózsi!