(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-07-08 15:51:52
Kedves Józsi! Megvan-e még a TV szobában a számítógép, ill. az internet használati lehetőség? Jó munkát és jó egészséget kívánok. Ibolya smile smile smile smile smile ...
Grand Józsi Dátum: 2011-07-08 11:35:54
írta ekkor: 2011-07-08 00:54:02
Szia Józsi! A bikaviadal kérdésében irok ismét. Tudod már hogy ebben a hónapban mely heteken lesz bikaviadal. ird meg légyszives ,mert ha valamelyik időpont jó,akkor szüleim ebben a hónapban mennek. Köszönöm a válaszod előre is: Andi
Kedves Andi! Ebbe a hónapba lesz 17-én és 24-én is bikaviadal. Minden jót Neked! Üdvözlettel: Imre J.
Dátum: 2011-07-08 00:54:02
Szia Józsi! A bikaviadal kérdésében irok ismét. Tudod már hogy ebben a hónapban mely heteken lesz bikaviadal. ird meg légyszives ,mert ha valamelyik időpont jó,akkor szüleim ebben a hónapban mennek. Köszönöm a válaszod előre is: Andi
Soós Tamás Dátum: 2011-07-06 14:48:34
Szabó Anikó írta ekkor: 2011-07-06 12:19:29
Kedves Tamás! Mi is szeptember 3-án megyünk Tossába, nekünk ez lesz a nászutunk, úgyhogy nagyon bízom a jó időben én is. Mi Debrecenből megyünk, és szegediek vagyunk, talán ennél többet nem is lehet utazni, de minden percét várom már :) Remélem találkozunk és kellemesen telik majd a nyaralás. Anikó
Kedves Anikó! Hát tényleg nem nagyon lehet ennél többet utazni smile Mi soproniak vagyunk és Kapuváron fogunk felszállni. Biztosan találkozunk, mi 3-an leszünk 2 csajszi és én. majd csak nyugodtan veregess hátba, ha megismersz. Ti hol fogtok lakni? Mi a Sol2-ben. Üdv:Tomi
Szabó Anikó Dátum: 2011-07-06 12:19:29
Soós Tamás írta ekkor: 2011-07-03 11:43:15
Kedves József! Köszönöm szépen a választ! Tamás
Kedves Tamás! Mi is szeptember 3-án megyünk Tossába, nekünk ez lesz a nászutunk, úgyhogy nagyon bízom a jó időben én is. Mi Debrecenből megyünk, és szegediek vagyunk, talán ennél többet nem is lehet utazni, de minden percét várom már :) Remélem találkozunk és kellemesen telik majd a nyaralás. Anikó