Kedves Tamás!
Mi is szeptember 3-án megyünk Tossába, nekünk ez lesz a nászutunk, úgyhogy nagyon bízom a jó időben én is. Mi Debrecenből megyünk, és szegediek vagyunk, talán ennél többet nem is lehet utazni, de minden percét várom már :)
Remélem találkozunk és kellemesen telik majd a nyaralás.
Anikó
Kedves Anikó! Hát tényleg nem nagyon lehet ennél többet utazni

Mi soproniak vagyunk és Kapuváron fogunk felszállni. Biztosan találkozunk, mi 3-an leszünk 2 csajszi és én. majd csak nyugodtan veregess hátba, ha megismersz. Ti hol fogtok lakni? Mi a Sol2-ben. Üdv:Tomi