Kedves Tamás!
Az időjárásról mindig óvatosan nyilatkozom, mert soha nem lehet tudni. A nagyszámok törvénye szerint szeptemberben még nagyon jó idő van, sőt volt olyan október is, amikor vége volt a szezonnak és én is hazamentem, hogy 30 fok volt. Ne aggódjon, a jó Istennel kompromisszumot fogok majd kötni, amikor Önök jönnek és nagyon jó idő lesz! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Józsi! Örülök a kompromisszumnak.:) Még egy kérdésem lenne: a Montserrat-Barcelona fakultatív kirándulás kiírt ára már a belépőket is tartalmazza? Tamás