(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Vizi-Németh Adrienn Dátum: 2011-07-03 10:56:39
Kedves József! Az a honlap, ahol az időjárást nyomon követem, azaz a http://www.holiday-weather.com/tossa_de_mar/seven-day-forecast.html a maximális napi hőmérsékletnek csupán 28 celsius fokot ad meg folyamatosan. Már hetek óta nézem, de 30 celsius fok fölé soha nem mentek az adatok. Lehetséges ez??Válaszát előre is köszönöm, üdv: Vizi-Németh Adrienn
Kóródi Éva Dátum: 2011-07-02 19:48:36
Kedves József! Két kérdésem lenne: az egyik, hogy mennyiért lehet a tengerparton napernyőt és ágyat bérelni. A másik, hogy mi július 23-30 között leszünk Tossa de Marban, és abban az időszakban a Nou Campban lesz-e meccs, és ha lesz, hogyan lehet rá jegyet szerezni?Segítségét előre is köszönöm. Üdvözlettel: Kóródi Éva
Soós Tamás Dátum: 2011-07-02 17:45:31
gottliebné horváth zita írta ekkor: 2011-07-02 16:15:43
Szia Tomi!Írtam neked Facebookon de lehet,hogy nem nézted. Mi is oda megyünk csak mi júli 15-től .Az idöjárást én is figyelem,bár eddig mindig ok volt.Jó nyaralást kívánok !Zita!
Szia Zita! Nem kaptam meg az üzenetet a facebookon sajnos. Jó nyaralást kívánok nektek is! Tomi
gottliebné horváth zita Dátum: 2011-07-02 16:15:43
Szia Tomi!Írtam neked Facebookon de lehet,hogy nem nézted. Mi is oda megyünk csak mi júli 15-től .Az idöjárást én is figyelem,bár eddig mindig ok volt.Jó nyaralást kívánok !Zita!
Soós Tamás Dátum: 2011-07-02 14:31:40
Grand Józsi írta ekkor: 2011-07-02 08:13:39
Kedves Tamás! Az időjárásról mindig óvatosan nyilatkozom, mert soha nem lehet tudni. A nagyszámok törvénye szerint szeptemberben még nagyon jó idő van, sőt volt olyan október is, amikor vége volt a szezonnak és én is hazamentem, hogy 30 fok volt. Ne aggódjon, a jó Istennel kompromisszumot fogok majd kötni, amikor Önök jönnek és nagyon jó idő lesz! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Józsi! Örülök a kompromisszumnak.:) Még egy kérdésem lenne: a Montserrat-Barcelona fakultatív kirándulás kiírt ára már a belépőket is tartalmazza? Tamás