(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Lichtenstein Raymond Dátum: 2011-06-01 22:57:48
Kedves Grandtours ! Most először fogunk Önökkel (veletek smile ) utazni. Kedves orvosházaspár ajánlott titeket, akik már kb. 5-6 alkalommal nyaraltak a ti szervezésetekben. Csupa szépet és jót hallottunk a cégről és az utakról. 06.03.-án utazunk Lloret-be és ott maradunk a következő héten is Tossában. Egy hozzászólónak válaszoltatok, hogy júliusban hogyan várhatóak a fakultatív programok. Kérdés 1.: Ebben az előszezon időszakban (Június 4-18 között) milyen fakultatív programra lehet számítani és ezek milyen napokon várhatóak ? Melyik fakultatív programokra érdemes Tossából és melyekre Lloretből indulni ? Kérdés 2.: LLoretben a Hotel Acapulcoról mit lehet tudni ? Szobák felszereltsége ? Ruhák mosását hogyan lehet megoldani ? Takarítás ? Kérdés 3.: Lloretben és Tossában a kihelyezett idegenvezetők melyik szálláshelyeken elérhetőek ? Kérdés 4.: Fakultatív programokra a jelentkezéseket 1. napon írják össze vagy tetszés szerint lehet majd csatlakozni smile (Gyors) válaszukat előre is köszönöm ! Ez lesz a nászutunk, 05.28.-án volt az esküvő :)
Luna1110 Dátum: 2011-06-01 20:24:36
Kedves Szalai József és Grandjózsi! Köszönöm a válaszukat. Már nagyon várom, hogy kint lehessek. Üdvözlettel: Ágnes
Dátum: 2011-06-01 19:45:31
Grand Józsi írta ekkor: 2011-06-01 15:03:01
Kedves Ibolya! Csak az első és az utolsó uton van Monacói városlátogatás. Az út nagyon fárasztó, de minden fáradságot megér! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Kedves Grandjózsi! Köszönöm, hogy válaszoltál nekem. Üdvözlettel: Mezei Ibolya smile smile smile smile smile
Grand Józsi Dátum: 2011-06-01 18:14:08
Tóth Renáta írta ekkor: 2011-06-01 16:38:15
Semmi baj! :D Akkor 50cc-es robogó bérlésre nincs is lehetőség, csak a 125cc-re?
Kedves Renata! A válaszom igen! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Tóth Renáta Dátum: 2011-06-01 16:38:15
Grand Józsi írta ekkor: 2011-06-01 10:48:48
Kedves Renáta! Ne haragudjon, elírtam a nevét! Ezer bocsánat!
Semmi baj! :D Akkor 50cc-es robogó bérlésre nincs is lehetőség, csak a 125cc-re?